Wpis z mikrobloga

właśnie karetka wiezie mnie na oddział onkologiczny

Success Coaching/Mentoring to najlepsza droga rozwoju dla Ciebie.
Wspólnie wykreujemy Twoje nowe JA, żyjące w świecie Możliwości, Szczęścia, Pasji, Dostatku, Miłości, Zdrowia i Sukcesu!Stworzymy krok po kroku plan działania, niezbędny do tego, aby wizja Twojego idealnego życia stała się Rzeczywistością!

Rozwiążemy problemy, wyeliminujemy ograniczające Cię przekonania i zastąpimy je nowymi, produktywnymi.Nauczymy nowych umiejętności. Pomożemy zbudować Ci prawdziwą pewność siebie. Sprawimy, że staniesz się atrakcyjnym, charyzmatycznym człowiekiem żyjącym z pasją, który sięga po swoje marzenia i którego nikt ani nic nie powstrzyma!

Zrobię wszystko co będzie potrzebne, aby pomóc Ci żyć takim życiem o jakim marzysz! A jeżeli nie wiesz, czego pragniesz, to wyznaczymy cele, w pełni spójne z Tobą,nadające sens Twojemu życiu i motywujące Cię do ciężkiej pracy, abyś je sukcesywnie realizował!

Wiedz jeszcze, że współpraca ma sens tylko i wyłącznie wtedy, kiedy Ty tego naprawdę chcesz. Musisz być głodny zmiany i nowych rezultatów. Musisz być otwarty na pójście nową drogą. Musisz chcieć i być gotowym zaryzykować wszystko na rzecz spełnionych marzeń.

Przygotowałem cztery możliwości:
- BEST HOURS / 2 h / Life Mentoring / Rozwiązanie konkretnego problemu / Natychmiastowe Rezultaty / Gwarantowana Transformacja / Alchemia Business Center, Gdańsk / 1999 zł
Spotykamy się w moim biurze i po wypiciu pysznego Espresso zaczynamy rozmawiać o Twoim życiu. Przez pierwsze 30 minut dzielisz się ze mną obecnym stanem swojej rzeczywistości, następnie opowiadasz o tym jakie są Twoje największe cele i marzenia i w których dziedzinach potrzebujesz najwięcej wspracia i rady, a następnie przechodzimy do stworzenia konkretnych działań, które pomogą Ci te plany osiągnąć. Ta forma będzie również skuteczna jeśli masz konkretny problem czy to ze zdrowiem, czy w relacjach, czy w biznesie. Podzielę się z Tobą moją wiedzą, doświadczeniem, energią i pasją, które jestem pewny, zostaną w Twoim sercu na bardzo długi czas. I pamiętaj, że działamy całościowo ( koło życia ), tylko wtedy ma to sens.

- BEST MAN / 5 h / Atractivness Mentoring / Tylko dla mężczyzn / Zmiana wyglądu, stylu, mowy ciała i charakteru / Alchemia Business Center, Gdańsk + sklep z modą męską + centrum dużego miasta / 4999 zł
Stworzę z Ciebie mistrza atrakcyjności i obiekt podziwu społeczności. Staniesz się Gentlemanem z charakterem, klasą i fantastycznym stylem. Ludzie będą za Tobą podążąć i Cię szanować. Kobiety nie będą mogły oderwać od Ciebie wzroku. Faceci będą zazdrościć i hejtować, a Ci na Twojej energii będą chcieli robić z Tobą interesy. Widziałeś film „Hitch"? Zrobimy coś podobnego, ale na skalę światową. Te 5 godzin mi wystarczy, aby zmienić Cię nie do poznania. Zmienisz swój wygląd, styl, mowę ciała, hobby, pracę, otoczenie. Zaczniesz żyć z pasją. Wejdziesz na nową wibrację, na której to Ty będziesz ustalać reguły gry. Wspaniałe kobiety i związki będą wisienką na torcie Twojej przemiany. Spotkanie zaczniemy u mnie w biurze, pracując nad Twoimi przekonaniami, wyglądem i błędami. Potem pójdziemy na zakupy i ubierzemy Cię tak jak należy, a na koniec spędzimy godzinę w centrum dużego miasta obserwując ludzi i ucząc Cię o zależnościach, schematach i relacjach. Po wszystkim będziesz najlepszą wersją siebie. Gwarantuję. Na zakupy przygotuj minimum 3000 zł ( absolutna baza ), to będzie inwestycja na dobry początek, ale jest niezbędna, abyś mógł wejść na kolejny poziom w swoim życiu. Dodatkowo, jeżeli będziesz zainteresowany, oddam Cię w ręce najlepszych specjalistów: fryzjer, kosmetyczka, fizjoterapeuta, trener personalny, masażysta.

- BEST DAYS / 48 h / Dwudniowy Mentoring w najlepszych miejscach na świecie / Paryż, Londyn, Nowy Jork, Hong Kong, Malediwy / Po wcześniejszym mentoringu BEST HOURS / Tylko dla mężczyzn / Wszystko zawarte w cenie / 19 999 zł
Wylatujemy razem do najlepszych hoteli na całym świecie, Ty podejmujesz decyzję, w które miejsce. Przez pełne dwa dni tworzymy ściśle sprecyzowany projekt Twojego wymarzonego życia i rozpisujemy konkretny Plan jego realizacji, jednocześnie relaksując się, bawiąc, jedząc w najlepszych restauracjach, ciesząc, zwiedzając i czerpiąc najwyższą energię inspiracji, obiftości i pasji z najcudowniejszych miejsc na tej planecie. Dodatkowo dostajesz ode mnie roczną możliwość konsultacji po coachingu. To znaczy, że będziemy w regularnym kontakcie ( 1 h tygodniowo - telefonicznie lub indywidualnie ). Oczywiście tak jak we wszystkich pakietach mentoringowych - dożywotni dostęp do wszystkich moich kursów i książek.

- BEST LIFE / 12 miesięcy / Roczny Mentoring / Stały kontakt / 30 minut dziennie / Maksymalne Rezultaty / Najlepsze znane na dzisiaj narzędzia do osiągnięcia każdego szczytu / Dodatkowa współpraca z najepszymi specjalistami w wybranych dziedzinach / Tylko dla Mężczyzn / Po wcześniejszym Mentoringu BEST HOURS / 199 999 zł - możliwość płatności miesięcznej - 16 999 zł
Przez 12 miesięcy jesteśmy w stałym kontakcie, wspólnie podróżujemy ( 6 x BEST DAYS Coaching ), wspólnie tworzymy nowe projekty, wspólnie pracujemy nad realizacją Twoich celów. Każdego dnia przez 30 minut rozmawiamy o konkretnych zadaniach, problemach, celach i ich realizacji. Jest to kompleksowa opieka mentorska.

Obejmuję Cię gwarancją satysfkacji. To znaczy biorę pełną odpowiedzialność za efekty naszej współpracy. Nie mogę zagwarantować tego, że po tygodniu poznasz miłość swojego życia albo, że za rok będziesz milionerem, bo to zależy od Ciebie.

Natomiast, jeżeli uznasz, że jesteś nieusatysfkacjonowany naszą współpracą, że oczekiwałeś czegoś innego to zwrócę Ci zainwestowane pieniądze. Daję Ci 7 dni na decyzję. Wystarczy, że do mnie zadzwonisz. Niemniej nie będzie to mieć miejsca, bo jestem pewny co do moich, umiejętności, wartości i zmiany jakie wniosę w Twoje życie.

#rakcontent
  • 2