Wpis z mikrobloga

Uwaga, przewiduję jakie karty (być może) wejdą do mety!
RANKED
Entomb - Całkiem korzystny removal, który dodatkowo może zaprocentować, jeżeli uda się wyciągnąć kartę. Może się pokazywać w kontrolnych deckach priesta.
Forgotten Torch - Jest szansa, że wpisze się w tempo maga, a może nawet i freeze mage. Co prawda 3 dmg za 3 many to słaby wynik, ale już 9 za 6 brzmi kusząco.
Sacred Trial - Może zasilić christmas paladyna jedną sztuką do kontroli stołu przed nadmiarem minionów
Tunnel Trogg - Co prawda szaman i tak wciąż jest w dupie, ale w sumie jest to niekiepski 1-drop, który może być szamanową wersją Mana Wyrm
Djinni of Zephyrs - Możliwe, że znajdzie miejsce u priesta. 2xVelen's Chosen w cenie jednego? Czemu by nie!
Eerie Statue - Handlock?

ARENA
Mounted Raptor - Mini Shredder. Na pewno nie będzie najgorszym wyborem, tym bardziej, że Druid nie ma chyba nic ciekawszego na trzecią turę
Explorer's Hat - buff 1/1, który można przekazać innemu minionowi? Może być ciekawe.
Forgotten Torch - j/w
Tomb Pillager - Dobre staty, 5/4 za 4 many plus po śmierci daje pieniążek. W sam raz, by puścić jakieś combo.
Unearthed Raptor - też dobre staty i ciekawy efekt. Gdyby nie to, że jest rare, to Spider Tank by poszedł w odstawkę.
Obsidian Destroyer - Przerośnięty Hogger. Bardzo wolna, ale może sprawić przeciwnikowi kłopotu, jeżeli nie zostanie zdjęty od razu.
Fierce Monkey - całkiem prawilny taunt
Reno Jackson - Wybieranie dwóch sztuk tej samej karty nie jest dość częste na arenie, więc pełne uzdrowienie może być kuszące.
Anubisath Sentinel - Niezłe deathrattle, chociaż karta sama w sobie może być za wolna
Jeweled Scarab - Zawsze znajdzie się jakieś zagranie na trzecią turę
Huge Toad - Flame Juggler z odwróconymi statystykami, więc IMO będzie wybierany, ale nie tak często, jak Juggler.
#hearthstone
  • 7
  • Odpowiedz
@KREM_Z_BROKUL:
Druid ma cos podobnego? żartujesz :D.

Removal druida jest dużo gorszy, bo wtasuje karte do decku wroga, a priest ją inkasuje do twojego decku, co może świetnie zadziałać na takie karty jak tyrion.

Te removale są bez porównania.
  • Odpowiedz
@Pieczarka: Forgotten Torch będzie pewniakiem w Freeze mage według mnie. Dużo lepszy fireball. I tak dobieramy cała talie zwykle, a 3 dmg w early zawsze sie przyda. I ten Entomb mnie bardzo ciekawi, bo kurde w control prieście może być grywalna. I wydaje mi się że to Eerie może wygryźć Ancient Watchera (albo nawet TD, ale nie sądze).
Co do Areny to nie zgadzam z Reno Jacksonem, bo heal nie jest
  • Odpowiedz
@Pieczarka:
jesli chodzi o contructed moim zdaniem:
entomb-na pewno nie. za wolna, za droga, shadow word of death lepszy.
forgotten torch-mysle ze u freeze maga znajdzie miejsce, w tempo moze.
sacred trial-raczej nie
tunnel trog- calkiem prawdopodobne, chociaz wciaz mniej wiecej to samo co zombie chow
Djinni of Zephyrs- karta calkiem fajna ale chyba za duzo dobrych dropów za 5 many zeby mogla sie pojawic.moze w priescie.
eerie statue-ciekaw jestem jak
  • Odpowiedz
@Pieczarka: czy ja wiem to prawie, że Shredder bez gówno dropów (1/1, Doomsayer etc.) z natychmiastowym efektem i wszechstronny (możliwość buffowania januszy i zranionych stronników/debuffowania wroga) dodatkowo przy statach 3/4 w następnej turze ma dobry trade (3/3)
  • Odpowiedz