Wpis z mikrobloga

@garnek-z-pokrywko: ja ci powiem tak ja też jestem fanem od 1( tylko tactics nie lubie) i ciesze sie ,że w ogóle fallouta robią.Chciałbym zobaczyć jakiś remake fallouta np. na androbiede.Gry bethesdy mają to do siebie ,że każdy aspekt od piasku na ziemi ,do całego świata możesz zmienić modami i to jest fajne.Jedyna moja obawa to taka ,że nie ma "oldschoolowych" broni.Bo dla mnie kwintesencją 2 było (i jest) odzianie się w
@Wolvi666: interplay robił co mógł żeby szybko pieniądze zarobić (BoS) - miał nietrafione pomysły (tactics) oraz pod koniec podejmował złe decyzje podyktowane widmem bankructwa (anulowanie van burena)

Nijak się to ma do maniany Bugthesdy
@Etykieta: Bugthesdy

przecież fallout 2 był niegrywalny w dniu premiery... chciałbym zobaczyc co by sie dzialo, gdyby bethesda wydala tak zabugowaną gre dzisiaj jak wydał interplay w 98... przecież gry czasami sie nie dalo w ogole ukonczyć.

ale nie, bethesda to samo zuo, interplay to byly aniolki, ktore nie zrobily mega skoku na kasę wydają F2 niecały rok po premierze jedynki w wersji prawie niegrywalnej.
@pablo397: Tak było :) Znikający samochód, bagażnik znajdowany w losowych miejscach na pustkowiach, bugi w questach, tury podczas walki się zawieszały, że nie można było ukończyć walki, był też jakiś patent ze zwalonymi save-ami. Tyle mi się na szybko przypomniało. A grałem w latach kiedy był wydany.