Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki!
Ponieważ nasz cumpel @gnida84 właśnie walczy o swoje życie, może zrobimy coś dla innych?
To trwa tylko chwilę a jak widać można uratować czyjeś życie bezinteresownie. #gnidamabialaczke #gnidawalczy
Proponuję małe #rozdajo #zadarmo, wiem, że to nie laptop ani BIAŁY 64GB... Zielonki (pełnoletnie) też mają szansę.
**Namawiam do zarejestrowania się na stronie http://www.dkms.pl/pl/zostan-dawca
Pamiętajmy, że nigdy nie wiadomo czy my albo ktoś z naszych bliskich nie będzie potrzebował pomocy.
Kto chciałby smycz daje plusa do jutra do 21.37 ʕʔ
Jeśli macie jakieś obawy czy możecie zostać dawcą, zapraszam na pw, mam listę chorób które wykluczają zostanie dawcą.
do dzieła!
Rozlosuję 5 smyczy.
balatka - Mirabelki i Mirki!
Ponieważ nasz cumpel @gnida84 właśnie walczy o swoje ży...

źródło: comment_tLqOmdjxZqA0EN8zUZekj0paq78hvCRQ.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@Axoi: jeśli chcesz dla pewności potwierdzić bo kliknij na pw, sprawdzę dla Ciebie w wykazie. Czasem są choroby, które jednak pozwalają na bycie dawcą ʕʔ
  • Odpowiedz
@arrent: pozdrowienia, życzenia zdrowia i ogólne podtrzymywania na duchu w postaci najlepiej śmieszkującej przyjmuje od Was wszystkich z takim samym zacieszem na twarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@balatka: Nie będę plusował, bo nie chodzi mi o "wygraną".

Czy jeśli wypełnię tę ankietę to czy mimo wszystko (po wypełnieniu ankiety i w razie kontaktu ze mną) będą przeprowadzone badania pod względem chorób które są w niej zawarte? Nie jestem pewny jak na część pytań odpowiedzieć - rodzina czy choroby na które mógłbym być narażony, a nie wiem czy je mam.

Po czym stwierdzić "ZABURZENIA PSYCHICZNE" jeśli nie było
  • Odpowiedz
@balatka: Niedawno dostałem list, że mnie przyjęli do bazy danych. Brat do mnie przez telefon "Ty, list Ci przysłali ale nie otwieram. Może będziesz szpik oddawał." Ja podjarany, że kogoś uratuję a tu info, że dopiero mnie wpisali :(
  • Odpowiedz
@Pomocny_kot:

Czy jeśli wypełnię tę ankietę to czy mimo wszystko (po wypełnieniu ankiety i w razie kontaktu ze mną) będą

przeprowadzone badania pod względem chorób które są w niej zawarte?

Jeśli znajdzie się Biorca to wtedy przejdziesz szereg badań, dzięki których nastąpi wykluczenie wszelkich zagrożeń zdrowotnych ze strony Dawcy (np. najistotniejsze choroby
  • Odpowiedz