Wpis z mikrobloga

@Ratll: Niech no NMM mi się zaktualizuję to podrzucę Tobie moje mody - nie psują rozgrywki, nie dodają gównianego anime ani nagich ciał, nie dodają przesadzonych broni. Po prostu rozgrywka jest przyjemniejsza dla mózgu(mniej bugów, lepsze animacje, ruch itp) oraz dla oka(lepsze tekstury, widoki itp itd).
@Invar: NV przeszedłem raz. Czysty bez żadnych modów. Teraz chętnie bym coś ulepszył ale tak jak mówisz. Rozgrywka ma być normalna, przygarnę wyższej jakości tekstury. Był ponoć jakiś mod który zmienia wizualnie postacie które powinny być ranne czy martwe ( w sensie, mają rany i jakaś tam krew). Takie mody spoko. Nie chce moda gdzie ludzie tańczą (wtf) czy dostaje się jakieś nieśmiertelności albo moce bogów (wtf2)
@Ratll: Mam dokładnie tego moda, który właśnie dodaję blizny, rany, zmienia kolor ciała zmarłej osoby - naprawdę to wygląda świetnie!

Zainstaluj od razu Nexus Mod Managera. Lista będzie spora a ręczne instalowanie to mordęga!
@Ratll:

a propos, przy dużej ilości modów proponuję co kilka wgranych robić backup wersji "stabilnej"

dobrze zapisywać wszystkie pliki z modów, managerów etc w folderze gry wtedy backup to tylko przerzut jednego folderu, uratowało mi to dupę (kilka dni modowania) kilkukrotnie

na koniec możesz zrobić sobie zrobić taki ostateczny backup gry zmodowanej na przyszłość żeby na nowo się w tym nie babrać

trzeba włożyć w to trochę wysiłku ale efekty są