Wpis z mikrobloga

Kierwa! Jestem gotowy. Może Porsche 918 wygrywa z nim w sprincie, może Ferrari LaFerrari ( cóż za idiotyczna nazwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)) ze swoim soczystym, atmosferycznym silnikiem V12 lepiej brzmi i może pomimo tego że jestem fanem Scuderi Ferrari od kilkudziesięciu lat to #!$%@? uważam że McLaren jest spośród nich najlepszym hipersamochodem jeśli patrzymy pod kątem całokształtu!
#oswiadczenie #motoryzacja #carboners #mclarenp1
petex - Kierwa! Jestem gotowy. Może Porsche 918 wygrywa z nim w sprincie, może Ferrar...
  • 14
  • Odpowiedz
@petex: Ok, 918 na tle Ferrari wypada jak Golf ale z kolei P1, z tą swoją pokraczną dupą i nijakim przodem, wygląda jakby Angole go projektujący srogo przedawkowali whisky.
  • Odpowiedz
@Andrzej_K: przód nie jest może wyjątkowo wyrafinowany, ale gdzie Ty tu widzisz pokraczną dupe? Linia jest piękna, a te światła to majstersztyk. Właśnie tył Ferrari jest taki nijaki, to już było w Enzo i 458, wygląda na to jakby Włosi bali się wyjść z czymś nowym, a postawili na sprawdzone linie które się sprzedają. Tak wole pijanych Anglików którzy lubią się bawić niż grzecznych Włochów ( ͡° ͜ʖ
petex - @Andrzej_K: przód nie jest może wyjątkowo wyrafinowany, ale gdzie Ty tu widzi...

źródło: comment_kI2O1hLeTiYODhkFhNubXjSdYahlHtOU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Andrzej_K: haha miałem jeszcze dopisać że podobają mi się te odkryte elementy, bo przez to wygląda jeszcze bardziej na bezkompromisowy samochód
  • Odpowiedz
@Andrzej_K: Własnie na nich drzemie wielka odpowiedzialność. F40, Testarossa czy F355 miażdzyły wyglądem i były niepowtarzalne a LaFerrari ma ten problem że jest podobny do modeli które już były ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Andrzej_K: niższe modele tak, zarzucano im że są zbyt sterylne, ale P1 jest inny. Jest wyjątkowy, jest niegrzeczny i jest samochodem który jak przesadzisz to nie uratuje Cię magicznym manettino.
petex - @Andrzej_K: niższe modele tak, zarzucano im że są zbyt sterylne, ale P1 jest ...
  • Odpowiedz