Wpis z mikrobloga

@gkw_: Coś czasem Ci nie nadpisuje schowka? Na OSX jest np. aplikacja Paste i łatwo w niej zobaczyć historię co i z jakiej aplikacji było wrzucane do schowka, na windows też pewnie się znajdzie coś co zapisze historię. Coś musi ci nadpisywać, samo by nie znikało ze schowka. :)
@pitu-pr: Na pewno między skopiowaniem i wklejeniem czegoś nie robie kolejnego kopiowania. Jestem pewien, że rozwiązanie problemu leży gdzieś w opcjach ST bo takie akcje tylko w ST mają miejsce a korzystam czasem z innych edytorów tekstu i nie ma takiego problemu.

Musze sobie ogarnąc jakoś program do podglądu schowka, może jakiś skrót czy coś w ST nadpisuje rzeczywiście zawartość schowka ;) Dzięki
@pitu-pr: Dzięki kolego, nie zwróciłem na to uwagi, ale zazwyczaj usuwam zaznaczając linie kodu myszką + delete, bez shift. Poszukam podobnych tematów, może ktoś ma podobny problem. Pozdrawiam

Edit. Zauważyłem, że wszystko jest ok tak długo jak nie wcisne TAB więc pewnie Emmet robi problem ze skopiowanym tekstem. Dzięki za nakierowanie
@Xamox: Znalazłem przyczynę. Problem jest powiązany z Emmet. Domyślnie Emmet rozszerza takie abrewiaturay:
np:_.column.item>ul>li*2 w taki kod:


*
*


_

Całośc odbywa się poprzez wcisnięcie klawisza "TAB", w momencie kiedy rozszerzamy tą abrewiaturę, Emmet przekazuje od razu liste klas dla SASS lub CSS w takiej postaci (akurat do pliku SCSS):

.column.item {

ul {

li {

}
}
}

Więc jeśli po prostu kopiuje kilka linijek kodu html lub php i