Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki!

Dzisiaj mamy dla was coś specjalnego. Rozdamy wam 5 czołgów T62 Veteran do gry Armored Warfare.

Zasady znacie, zielonki nie biorą udziału. Plusujemy do 20:00 6.11 - Losowanie jakoś około 20:30 ;-)

Przy okazji, wpadajcie na nasz profil fb i http://armoredwarfare.pl

#gry #rozdajo #armoredwarfare #aw #wot #zadarmo #cebuladeals
ArmoredWarfare - Czołem Mirki!

Dzisiaj mamy dla was coś specjalnego. Rozdamy wam 5...

źródło: comment_JJNQmUa9zv9oJEbEVo4Y4GxdgIwLNNCH.jpg

Pobierz
  • 46
@ArmoredWarfare: powiedzcie mi jak można tak perfidnie skopiować inną grę ( w tym przypadku World of Tanks ) Przecież ta gra to kalka Wota - ta sama mapka w rogu, podobna grafika, podobny układ interfejsu, menu, tekstury i inne takie duperele. WSZYSTKO W TYM SKOKU NA KASE zwanym grą jest zerżnięte z wota. Wstyd Wam chociaż trochę jest ?
@ArmoredWarfare: no, ale Tobie ( osobo która piszesz z tego konta na mirko ) nie jest wstyd, że promujesz na tym portalu grę, która powstała z połączenia chamskiego kopiowania cudzych pomysłów, zachłanności na kasę i ogólnym żerowaniu na Wocie ?

Po sądach już się taszczycie z wargamngiem ?
@Student: Przecież te gry to tak naprawdę dwa różne produkty, inne style gry etc. Tak samo możesz powiedzieć, że każda gra MMORPG to kopia WoWa, Ultimy itd :)

Serio, nie nam to oceniać, gracze wybiorą w co chcą grać. A podejrzewam, że będą grali w obie produkcje i nie widzę w tym nic złego :) Co do latania po sądach, bardzo wątpię by do tego doszło :)))))