Wpis z mikrobloga

Hej, dotarł do mnie Eachine H8 Mini z promocji jednak coś nie bangla.

Czy pilot jest ubity? Może problemy leży w czym innym?

#banggood #drony
zychu69 - Hej, dotarł do mnie Eachine H8 Mini z promocji jednak coś nie bangla.

Cz...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aro84: wymieniłem ale silniczek w śmigle obok coś nie działa poprawnie :/ coś bo blokuje... i nie polatam ^^ trudno go utrzymać w pionie, pokaż filmik ze swojego :P
  • Odpowiedz
  • 0
@spayk: to pewnie silniczek walnięty, nakręć film, wrzuć na youtube i wyślij im link, przyślą Ci silniczek na wymianę.
Nie mam filmu ze swojego, ale lata tak jak inne na youtube. Mój H8 mini na już kilka miesięcy, kupiłem go bez promocji, aktualnie też czekam na tego promocyjnego ;-)
  • Odpowiedz
  • 0
@spayk: lekko znosi ale od tego masz te przyciski, żeby kalibrować ten na środku przód-tył i ten pod prawą gałką lewo-prawo
  • Odpowiedz
  • 0
On jest chyba od intensywności ciągu, czyli góra dół nie ma wpływu na znoszenie drona na boki. Acha i kalibruj drona gdzieś na wysokości 1m od ziemi.
@spayk:
  • Odpowiedz
  • 0
@spayk: jak startujesz to od razu idzie w bok? Jak tak to kontruj tą kalibracją i znów próbuj startu. Jak nie da rady to silniczek walnięty. Zrób jeszcze test, powoli zwiększaj ciąg i sprawdź czy wszystkie śmigła w jednym momencie zaczną się obracać. Tak samo sprawdź czy wszystkie w podobnym czasie się zatrzymają po obniżeniu ciągu. Jak któreś będzie startowało później i pierwsze się zatrzymywało to ten silnik do wymiany.
  • Odpowiedz