Wpis z mikrobloga

takie przemyślenie apropos tego, jacy ludzie siedzą na wykopie.
Otóż użytkownik @xgamecenter_pl zrobił rozdajo gdzie chce oddać jeden kubek. Słownie JEDEN o wartości max parenaście zł.
a wykopki się rzucili bardziej niż te babki w lidlu na torebki wittona czy co to tam było.
Normalnie żal.pl.
Z innych się smieją, a sami powielają dokłądnie te same schematy
5 godzin i juz 1000 wykopów.
#boldupy #oswiadczenie #gorzkiezale

Czekam aż ktos powie, ze kazdemu coś da i zbierze sobie przy tym pokażną bazę kilku tysięcy adresów.
Pewnie wykopki teżby to łyknęłi.

ps
Za robienie rozdajo bez tagu rozdajo powinien być ban
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kalectwo: na kiego grzyba mi ten kubek, mam w domu kilkanascie innych, ktor mi w zupełnosci wystarczają.
@Felonious_Gru. KIt z atestem, ja z tego pił nie bede. Chodzi o sam mechanizm. Ktoś powie: Masz szanse dostac cos za darmo, to wykopki, nie ważne czy tego potrzebują czy nie, czy jest to rzecz wartosciowa czy pierwszy lepszy shit, rzucają sie jak sępy.
  • Odpowiedz
@nunu85: apropo Twojego ps - rzeczywiście nie daliśmy tagu rozdajo ale zanim zdążyliśmy edytować posta było już tyle komentarzy, że nie mogliśmy.

Co do rozdawnictwa kubków - mamy ochotę oddać jeden kubek w posiadanie mirka i to robimy. Nie chcesz w tym uczestniczyć to tego nie robisz. Ile według Ciebie powinniśmy rozdać kubków żeby było ok? 10, 100 czy tysiąc?
  • Odpowiedz
@xgamecenter_pl: jesteście juz pół roku na wykopie, to wypadałoby sie nauczyc w koncu tagów.
Możecie rozdawać nawet łyżeczkę do pomieszania herbaty w tym kubku, byleby pod odpowiednim tagiem, który ja i wiekszość ludzi nie znoszących plusożebractwa ma zablokowane i będzie ok. wilk syty i owca cała.
  • Odpowiedz