Wpis z mikrobloga

Mirki lecę do Tajlandii za 2 tygodnie i chciałem się zapytać czy ktoś z was ma jakieś rady? Czego nie robić, co robić itd :) planuje spędzić 3 dni w Bangkoku a pozostałe 10-11 na Koh - Tao. #tajlandia #azja #podroze
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalovx: obadaj Koh Samui bo naprawde warto, Chaweng to jest miejsce gdzie chcesz zostac, skocz tez moze na Panghan obadac festival na Bottle Beach, do tego Tao jezeli myslisz o nurkowaniu, Phuket Patong Beach tez warte odwiedzenia ale tam sie tylko w sumie pije. Jak myslisz Samui to wez skuter, naprawde tania sprawa a frajdy tyle ze hoho. Bangkok spoko ale dla mnie tak o, kilka atrakcji ktore trzeba zobaczyc
  • Odpowiedz
  • 1
@legion2012: jadę z kumplem z Polski i na miejscu możliwe że spotykamy się z kumplem który jest w Chinach obecnie. Noclegi w Bangkoku sobie chcę zaklepac z Polski a na Koh Tao na żywioł bo słyszałem że tak się bardziej opłaca i jest duży wybór :)
  • Odpowiedz
@michalovx: high season jeszcze sie nie zaczal, wiec na twoim miejscu nie martwil bym sie jeszcze o bukowanie hoteli/hosteli bo miejsca napewno jakies beda a i tak nie oszczedzisz niewiadomo ile jak to zrobisz. Skoro myslisz tylko o Tao to moze obadaj wysepki wkolo, polecilbym Phi Phi bo naprawde fajna sprawa ale glowna plaza jest troche zhipsterzona dubstepem, 30 minut marszu i jestes na mega idylnej plazy, z ktorej widac
  • Odpowiedz
  • 0
@wendy_z_breaking_bad: głównie o nurkowanie, kumpel chce zrobić kurs nurkowania. Ale to tylko parę dni więc nic nas tam nie trzyma. A czemu akurat Koh Tao to nie wiem, czytałem parę opinii że super wyspa, nie znam Tajlandii więc stwierdziłem "ok niech będzie tutaj" :)
  • Odpowiedz
@michalovx: pewnie jest dobra, ale skoro juz mowa o poludniu Thai to lepiej byloby obadac kilka rzeczy skoro juz jestes. Pomysl o pociagu z BKK (nocny) za ok 700bhat do Surat Thani, stamtad za 200bhat bilet na Samui albo do Tao (z tego co pamietam to chyba ostatni przystanek zaraz po Phanghan). Krabi tez jest warte polecenia, ale nie Krabi Town, jedz nad sama plaze. Aha, pamietaj o tym ze
wendyzbreaking_bad - @michalovx: pewnie jest dobra, ale skoro juz mowa o poludniu Tha...

źródło: comment_qnA20HTUiV9su4nq1FEKcuDT5KCiFkkz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@michalovx: realne, ja na Phi Phi (jedna z drozszych wysp jezeli chodzi o akomodacje) placilem 100bhat za noclegi, co jak co warunki byly troche extreme, ale przeciez nie jedziesz tam spac. Pamietaj tez zeby kupic klodke na jakims bazarku, zeby pozniej sobie zamknac hajsik i paszport czy cos w metalowych szafkach ktore sa w prawie kazdym hostelu.
  • Odpowiedz