Wpis z mikrobloga

Czołem mirki. Zamówiłem sobie tablet z chin (aliexpress) dokładniej Onda V820w. W opisie przedmiotu jest napisane, że obsługuje wiele języków (w tym polski). Niestety tablet, który mi wysłali obsługuje tylko język chiński, jest to specjalna wersja windowsa 10 w której nie da się zmienić języka (ani w systemie, ani instalując language pack). Co mam w takim razie zrobić jeśli tablet nie spełnia moich oczekiwań i nie zgadza sie z opisem przedmiotu? Nie chcę odsyłać tabletu bo zajęłoby to zbyt wiele czasu i znając życie musiałbym płacić za wysyłkę od chin. Użyć opcji Open Dispute ? Nie wiem nawet czego mogę oczekiwać i ile rekompensaty miałbym żądać (,). Z góry dzięki za wszelką pomoc.

#aliexpress #tablet #windows10 #tablety
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie odsylaj napisz ze wysylka jest droga i to nie jest twoja wina, towar niezgodny z opisem i niech oddaja 100% albo wysla nowy z wieloma jezykami
  • Odpowiedz
ja kupiłem raz latarke do nurkowania taką z suwakiem, no i jak do mnie przyszła to napisałem że nie działa prawidłowo bo jak suwakiem przesuwam to powinno się światło rozjaśniać od min do max a suwak jest tylko włącznikiem i wyłącznikiem. to mi na @ wysłał zdjęcie jak się latarke włącza bo zrozumiał mnie że nie umiem jej włączyć. i weź tu się dogadaj z kitajcem :/
  • Odpowiedz