Wpis z mikrobloga

Witam mirabelki i mirków

Już od dłuższego czasu przeglądam sobie wykop (jakieś dwa lata) i dzisiaj postanowiłem założyć konto.
Dlaczego dzisiaj? W związku z tym że moje życie obraca się o 140 stopni. W poprzedni tygodniu złożyłem wypowiedzenie w mojej pracy i 15.11.2015 przeprowadzam się z Świdnika (dziki wschód) do Poznania, do swojej dziewczyny.
Obecna praca jako technolog nie jest zła, ale coś zaczyna mnie nużyć, bo zdecydowanie lepiej się czuję jak stworzę coś własnymi rękami. Stwierdziłem więc, że od długiego czasu ciągnie mnie do pracy w drewnie. Postawiłem w swoim życiu już jedne schody zabiegowe, drugie proste wejściowe, a do tego jeszcze drewutnię i wiatę garażową. W związku tym będę próbował swoich sił w stolarce w Poznaniu (Paul Sellers maczał w tym swoje dłuta).

Już się nie mogę doczekać treningów na poznańskich ścianach.

Temu wszystkiemu towarzyszy mieszanka uczyć strachu, niepewności, nadziei i szczęścia.
Zostawiam na Lubelszczyźnie przyjaciół, znajomych i rodzinę.

A hoj przygodo!

#oswiadczenie #dziendobry #pracbaza #poznan #swidnik
  • 19
@Merbau: lap minusa za zwlekanie z zalozeniem konta.
Lap plusa za pojscie swoja droga.
Koniec koncu nie masz nic ode mnie.
.
.
Albo nie.. Masz jeszcze jednego plusa bo nie rozdalem wszystkich do 10.00 :)
@Merbau: Gratuluję decyzji, jestem pewien, że nie będziesz żałować. 2 miesiące temu wyniosłem się ze Świdnika do Wrocławia i uważam, że była to najlepsza decyzja w życiu, pomimo tego, że zostawiłem na Lubelszczyźnie rodzinę, w tym żonę, a także przyjaciół. Kiedyś nie chciałem słyszeć, że istnieje podział na Polskę A i B, ale przekonałem się, że to niestety prawda.
@H2ObezGMO: technolog obróbki plastycznej,-odkuwek matrycowych ze stali, miedzi, mosiadzu, aluminium, tytanu.

Nie dziekuje, ale na pewno sie przyda.

@sroobeush: też mam taką nadzieję że nie będę żałował. Ja Tobie też gratuluję odwagi i życzę powodzenia! :)