Wpis z mikrobloga

Kurdę jak czytam że niby Pendolino w cenie 49 zł na trasie Katowice - Warszawa to fiasko i że prawdopodobnie taka oferta cenowa może zostać usunięta to aż mnie bierze coś.

Czy oni w PKP iC myślą że jak podwyższą cenę biletu to nagle ludzie zaczną częściej jeździć? Bo dla mnie to jakiś absurd.

#kolej #pkpic #pkpintercity #pendolino
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy oni w PKP iC myślą że jak podwyższą cenę biletu to nagle ludzie zaczną częściej jeździć?


@sylwke3100: Jeżeli przed obniżką jeździło X pasażerów, a po obniżce nadal X pasażerów, to chyba bardziej opłacał się pierwszy scenariusz z wyższą ceną?
  • Odpowiedz
@sylwke3100: szczerze - nie jechałem. ale po latach przepłacania w pkp za niby szybkie pociągi, które miały mnie dowieść na czas (a co lepsze - raz na tej samej trasie szybciej dojechał tańszy express od intercity którym jechałem), to mam ostro #!$%@? w polską kolej i nie zamierzam przepłacać po raz kolejny.
  • Odpowiedz
prawdopodobnie taka oferta cenowa może zostać usunięta to aż mnie bierze coś


@sylwke3100: To czytaj ze zrozumieniem, a nie tylko zmanipulowane nagłówki:

To nie zadziałało. Będziemy to modyfikować - stwierdził Leonkiewicz.A okazja do modyfikacji nadarzy już niedługo - 13 grudnia wchodzi w życie nowy
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Jeżeli przed obniżką jeździło X pasażerów, a po obniżce nadal X pasażerów, to chyba bardziej opłacał się pierwszy scenariusz z wyższą ceną?

@ponton: A te ceny promocyjne dla wybranych biletów nie były czasem od początku uruchomienia połączenia?

@jacekKobr: Dlatego stwierdziłem że raz: prawopodobnie i może
@Sargon_Ankro: No ale kolej się ostatnimi czasy zmienia więc.
  • Odpowiedz