Wpis z mikrobloga

#shogun1978 #oswiadczenie #brzydkiburak
Oglądam każdy film @shogun1978 począwszy od Kemah Boardwalk wrzuconego w 2012 roku. Można powiedzieć, że jestem Twoim fanem (z tego co widzę, to na wykopie Sebastian nie jest mile widziany, ale mam na to #!$%@?). Szkoda, że angażujesz się w jakieś wojenki, ale staram się to przewijać w Twoich filmach. Żeby nie było, to filmy @BrzydkiBurak też chętnie oglądam, szczególnie te o strzelectwie.
@shogun1978: Wiedz, że masz też widzów na wykopie ;).
Pozdrawiam
  • 16
@shogun1978: nie możesz ich po prostu ignorować? Przecież im właśnie chodzi o to, żebyś reagował na ich zaczepki, taki jest ich cel i karmią się tym jak podejmujesz jakąkolwiek reakcję. Siedzisz na tym YouTube już tyle czasu, a jeszcze nie wiesz jak postępować z trollami.
@FarmazonowyMsciciel: Ignorowałem Tomasza Giwojno przez 5 lat. On w tym czasie wyrobił mi opinię osoby chorej psychicznie, leczącej się farmakologicznie. Wystarczy poczytać komentarze na Wykopie aby zobaczyć jak wiele młodych naiwnych osób dało się zmanipulować i powtarza jego pomówienia. Właśnie dlatego - przez pomówienia (dzięki pomocy Magdaleny Sowierszenko i Komendy Głównej Policji w Warszawie) udało mi się zdobyć jego namiary.
Wystarczy poczytać komentarze na Wykopie aby zobaczyć jak wiele młodych naiwnych osób dało się zmanipulować i powtarza jego pomówienia


@shogun1978: to ty jesteś naiwny, myśląc, że ci ludzie dali się nabrać na jego trolling - oni to za nim powtarzają, bo bawi ich twoja złość, to jest nagroda dla nich. Cała masa gówniarzy w internecie dowartościowuje się dołączając do takich grup trolli, by brać udział w takim masowym hejcie na konkretne