Wpis z mikrobloga

Mirki taka historia, #!$%@?łem się jak nigdy. Jako że mój tata prowadzi różne biznesy za granicą to plus zaoferował mu fajny pakiet minut i danych za granicą. Oczywiście wykupiony, aktywowany. Teraz przyszło co do czego, że potrzebuje internetu do map w GPS (jest 100km od Wuppertalu i nie ma pojęcia jak dojechać na miejsce) to oczywiście ta ich zajebista usługa nie działa. Zalogowałem się do BOK - pakiet przekroczony o 24 grosze a telefon nie był wyjmowany z kieszeni aż do teraz.. #pytanie #pytaniedoeksperta Co może zrobić żeby ten pakiet aktywować? Nie chodzi nawet od dojazd, bo kupi mapę i dojedzie. Ale ten problem #!$%@?ł mu kompletnie dzisiejsze plany. (Rozmawiałem z nim i mówi że niemiecka karta SIM raczej odpada)
Pora na #gorzkiezale : #!$%@? mnie plus od dawna. Mimo że prowadzimy u nich numery od 15 lat to nie mamy żadnych pakietów lojalnościowych czy zniżek. #!$%@? mnie że opłacona, aktywowana usługa nie działa. Jakość rozmów to gówno. Telefony mają gówniane. Czara goryczy się przelewa i chyba tracą klienta po dzisiejszej akcji. Problem w tym że chyba nie ma takiego operatora który byłby bez rażących wad
  • 3
@bengaua: Generalnie przy przenoszeniu kilku numerów na pewno będą dawać ciekawe oferty. Ponegocjować nie zaszkodzi. Na firmę nie mialem, ale prywatnie też z nimi do tej pory większych problemów nie bylo.