Wpis z mikrobloga

@cortozoo: spojrz jaki wielki rozglos w internecie na ten temat jest i jak wiele osob o tym slyszalo - ja strzelam w slepo ze jest to jakas akcja marketingowa dla filmu.
@cortozoo: @Colek: @kubiszcze: Z tego co mi wiadomo to jest swoiste video-zagadka. Jest tutaj narąbane ukrytych przekazów, a sam filmik został wysłany w liście do jakiegoś bloggera. List przyszedł z Polski, a internauci już wykminili że to jest nakręcone w jakimś polskim mieście. Ludzie mówią na tą zagadkę bh-jakieś cyfy (nie pamiętam xD)

grupka ludzi zajmuje się rozszyfrowaniem tego na reddicie na przykład

edit: zagadka się zowie 11bx1371
@eciek: no podobno w Otwocku
to też ciekawe z tym że list niby z polski przyszedł do jakiegoś Hiszpana z tego co mi wiadomo, #!$%@? wie czemu akurat do niego, ale z tego co widziałem na jego twiterze to gość gra w gry, po hiszpańsku #!$%@? rozumiem więc nie wiem co wypisywał, ale Nintendo te sprawy
@eciek: podejrzewam że do dzisiaj to już dużo więcej mają, w każdym razie jak znajdziesz to wołaj
dzisiaj też coś widziałem co oni tam niby mają już, ale nie chciało mi się za bardzo szukać, ten film też był sprzed kilku dni
@cortozoo: widziałem to, ale powiem CI, że na reddicie nic na ten temat nie pisali, więc nie wiem co o tym myśleć, tu jest wszystko możliwe, ale bardziej to na fejka wygląda