Wpis z mikrobloga

Witam Mirków, mam sprawę.

Muszę ojcu wybrać do jutra telefon, bo jutro wyjeżdża z kraju, a stara Avilla już się całkiem rozkalibrowała i nie da się nawet menu kliknąć ( ͡° ʖ̯ ͡°). I tu jest sprawa, bo odpowiedzi potrzeba szybko, ponieważ telefon będzie brał jutro, chwilę przed wyjazdem.

Dostał w ofercie (przedłużenie abonamentu) takie oto cuda:

Huawei P8 Lite
LG G3s
Nokia Lumia 735
Samsung Galaxy Grand Prime G531F
LG Spirit 4G LTE
LG Leon 4G LTE
LG G4c

Telefon byłby używany głównie do rozmów, smsów i przeglądanie internetu na terenie Polszy (sporadycznie), czasami może jakieś zdjątko by się pstrykło pewnie. Jakby ktoś wiedział coś na temat tych telefonów i mógłby coś polecić to proszę o odzew ( ͡ ͜ʖ ͡)

#android #windowsphone #samsung #nokia #huawei #lg
  • 11
Ja osobiście typowałem jak patrzyłem to: Nokia Lumia 735, LG G3s i Huawei P8 Lite. Z tego co wiem z doświadczenia to windows phone ma może i opóźnione aplikacje w porównaniu z androidem, ale za to jest w miarę stabilny i dosyć szybko działa. Jedyne co mnie w tej trójce trzyma przy Huawei P8, to aparat, bo niby lepszy. No ale ojciec to nie fotograf i zdjęcie pewnie walnie jedno na tydzień.
No i elegancko. Tak jak myślałem tak też się stało. Powiem jutro, żeby brał Lumię. Powinien dać radę z przesiadką, bo to raczej intuicyjne ustrojstwo jest. Dzięki wielkie za odpowiedzi w tak szybkim tempie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dzikiczytelnik @Inflancki @FuriousPredators @MRacheron z racji tego że ma to być telefon głównie do dzwonienia i smsów to będzie to raczej Lumia , bo myślę że android tutaj raczej nie jest potrzebny. Ten telefon ma szybko i długo działać (długo w sensie że się nie wyspie ani nic, bo baterie to one mają podobne) no i musi być intuicyjny, bo nawet nie będę miał kiedy jutro tacie pokazać co i jak z