Wpis z mikrobloga

Uważam że dotacje na rozpoczęcia działalności gospodarczej to największy rak jaki może być. Nie znam statystyk ile takich firm przetrwało po okresie karencji ale domyślam się że niewiele. To teraz weźmy za przykład to co dziś znalazłem lurkując sobie randomowe forum biznesowe w internecie. Gównofirma z dotacji - czyszczenie tapicerek. Jak dobrze mi świta od września 2013 sprzęt przepracował 50 roboczogodzin. Dużo w #!$%@?. I co? Firma zamknięta a gościu sprzedaje sobie sprzęt. Takie gównofirmy zaniżają ceny na rynku, jednocześnie świadcząc biedajakość usług. Tragedia :) Lepsze są już kredyty z dofinansowaniem niż te bezwzrotne dotacje. I nie, nie jestem Korwinjugend i nie mam #!$%@? w głowie. #neuropa motzno aczkolwiek tacy ludzie niech #!$%@?ą do końca życia na etacie zamiast przez rok udawać wielkich władców gównofirm #oswiadczenie #gorzkiezale #januszebiznesu #firma
Pobierz e.....i - Uważam że dotacje na rozpoczęcia działalności gospodarczej to największy ra...
źródło: comment_Xzryi3meUUtat45HpcwZ5VaeKdg2z5Dg.jpg
  • 4
@eyeti: Eee tam. Jeśli masz chwilę czasu, to poszukaj w Ministerstwie Rozwoju listy firm, które dostały dofinansowanie (miliony złotych, panie, MILIONY!) na nowoczesne technologie. A później sprawdź, jakie to projekty zostały za te pieniądze wdrożone, wejdź na te nowoczesne serwisy... Dla zabawy możesz sprawdzić kontakt do twórcy/zarządzającego. Zobaczysz, dokąd płyną pieniądze.