Wpis z mikrobloga

Chciałam wam powiedzieć, że bardzo lubię jesień i uwielbiam to, że o 18 jest już ciemno. A dzisiaj było super, bo była mgła, było mroźno, a ja chodziłam sobie po parku gdzie było pełno liści i ledwo widziałam co jest parę metrów przede mną. Nie wiem dlaczego, ale jak przychodzi październik, jesień czy tam zima to ja odżywam. Nie tam jakieś pierdy, że lato, wiosna - wszystko się budzi do życia. Ja zaczynam żyć jak zaczną spadać liście i jak przyjdzie śnieg to już w ogóle :333
I też chciałam powiedzieć, że lubię słuchać jak bije czyjeś serce. Szczególnie jeśli jest to serce osoby na której mi bałdzo zależy.
I, że lubię się spotykać z pewnym niebieskim, bo wtedy się odłączam od całego świata. Nawet jak oglądamy głupi film. Teraz wróciłam do domu i co? I od jutra znów nauka na #studbaza i znów życie, życie jest nobelon. A tak to fajnie zapomnieć chociaż na parę godzin o bólach i cierpieniach tego świata ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jakoś tak sama nie wiem, ale na prawdę uwielbiam jesień i jaram się tym niesamowicie, że już jest listopaaaaad a za miesiąc już grudzieeeeeeeń i śnieeeeeeeeeeg (ʘʘ)
I, że przestawiłam się na spanie ładnie o 23 i dzisiaj już standardowo - wybija 23 a ja bym poszła w kimę, a tu pszypau, bo dopiero co wróciłam do domu i musiałam poinformowac mirków jak bardzo jara mnie dzisiejszy jesienny wieczór :3
#oswiadczenie #gunwowpis #oswiadczeniezdupy
  • 7