Wpis z mikrobloga

Mam prawo byc #!$%@? czy "znowu" dre jape bez powodu?
#zwiazki
Tło sytuacji: niebieski zaprosil kumpli na noc, ja na 8 szlam do pracy.
- o 4 w nocy robil obiad (gastro mocno) z produktow, ktore mielismy zjesc jutro. On dzisiaj do sklepu nie pojdzie, a ja pracuje do pozna i nie zdaze do sklepu = jutro #!$%@? gruz na obiad
- schowal kluczyki od auta, a rano kazal mi samej ich szukac, przez co spoznilam sie do pracy (klucze schowal w miejscu, do ktorego nawet nie dosiegam)
- Rozwalil jedyny stolik w domu i to tak, ze nie da sie go naprawic
- Nie bylo obiecanych od kilku dni #seksy
- Po wyspaniu sie planuje kontynuowac impreze
- Jego kumple beda zalegac na kanapie do jutra

#gorzkiezale #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie
  • 194
  • Odpowiedz
@MoralneSalto: O, znowu Ty i Twoje problemy z mężczyzną życia, rycerzem namiętności i herosem #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałaś go chyba zostawić?
#logikarozowychpaskow

btw. Znalazł robotę?( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie taka kobita jak Ty to skarb. Leżałbym do góry dzidą, pił piwo, grał w gre, palił z kumplami zioło, a Ty robiła byś wszystko ważne. Czasami byś strzeliła
  • Odpowiedz
@Harold: ! Mamy inne potrzeby i mialam dosc proszenia sie, stwierdzil, ze wczoraj beda, to na to liczylam. No ale nie przypominalam bo ilez mozna sie prosic?
@kineczka1981: nie
@r_dest: taka mnie bral jaka bylam, od poczatku zwiazku sie nie zmienilam to nie
Moja wina.
@rudamaryja: jutro nie pracuje :) pojade do kolezanki, ciekawe co on zje bez kasy i z pusta lodowka
@
  • Odpowiedz
W sumie taka kobita jak Ty to skarb. Leżałbym do góry dzidą, pił piwo, grał w gre, palił z kumplami zioło, a Ty robiła byś wszystko ważne. Czasami byś strzeliła focha, ale ciągle byłabyś ze mną. Ja bym Cię bolcował na przeprosiny, a Ty cała w skowronkach wracałabyś do spraw istotnych podczas gdy ja oddawałbym się całej reszcie, która Cię tak bardzo #!$%@?. I tak do #!$%@?


@LewackiKrul: tak wyglądają
  • Odpowiedz
@MoralneSalto: dziewczyno kurcze ogarnij się i miej trochę szacunku do siebie... Nie znamy oczywiście wersji Twojego chłopaka, więc patrzę na to przez palce, ale ja nie wiem co to jest za miłość jak jakieś warunki trzeba stawiać, mieć przez kogoś zły humor i się irytować?
  • Odpowiedz