Wpis z mikrobloga

Wasze mirko, takie piękne.
Dziewczyna (kobieta) wrzuca pastę o serwerowni z konta mającego blisko 8 lat, piszę z nią, nic na siłę, ale wspomniała o samobójstwie, a teraz patrzę na jej wpis: ona zbanowana, a komentarze standardowe: "śpij słodko aniołku".
I teraz nie wiem, czy ona żyje, czy jest w szpitalu, bo pomysł na to s---------o miała słaby (dlatego jej od niego nie odciągałem, bo prawdopodobnie by wszystko zwymiotowała i wylądowała na SOR na płukaniu żołądka, a później jakiś psychiatra z NFZ).
Nie wiem i to już chyba nieistotne, gdzie teraz jest, ale ogarnijcie czasami, że to jest portal nie tylko ze śmiesznymi obrazkami.
Wiem, że większość takich przypadków to po prostu wołanie o atencję, i wiem, że niektórym prawo do samobójstwa się należy, ale są tacy, którzy chcieli, a to była tylko depresja, jakiś tam kryzys życiowy i po odpowiedniej pomocy, po kilku latach zostawali ludźmi sukcesu. Byli szczęśliwi.
Starsi zapewne to rozumieją, więc apeluję głównie do młodszych: POMYŚL, ZANIM NAPISZESZ.
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BuzzKillington: Nie, mnie już w myślach jakieś żywe i młode d------i, tylko chciałem zwrócić uwagę głąbom, którzy wypisują "śpij słodko" albo "usuń konto". Ja tu się na przedszkolankę nie pisałem. A przynajmniej nikt mi za to nie płaci.
  • Odpowiedz