Wpis z mikrobloga

@whitewolfik: tym co piszą żeby się dogadywał i wrogów nie robił - to jak to w końcu? sąsiad ma sprawę, chce wykorzystać moją ziemię i to jeszcze ja mam się fatygować i załatwiać?! Zgnoić Janusza, za robienie sprawy po cichu i basta!
  • Odpowiedz
@whitewolfik: A jak wygląda kwestia planu zagospodarowania przestrzennego w gminie? Dużo gmin wypuszcza nowe, ze względu na dużą ilość zmian przeznaczenia gruntów - na polach ornych ludzie zaczeli się budować, parcelować, nie ma dróg dojazdowych. W pasie 1 km ciągnących się działek z domkami musi być jednak jakaś szersza droga.
  • Odpowiedz
Heh, jak słyszę nie ma MPZP i buduje na podstawie WZki. Gdyby PiS myślał poważnie o naprawie Polski to w pierwszej kolejności, przed wszystkimi innymi rzeczami, zabrałby się za ustawę reprywatyzacyjną i planowanie przestrzenne.
  • Odpowiedz
@whitewolfik: ja #!$%@? ale zbydlęcenie wśród ludzi. Ty na taj ziemi cokolwiek robisz tak w ogóle ?
czy działka nad kolesiem ta przy drodze, która siłą rzeczy ma dojazd z racji bliskości drogi, jest zagospodarowana ,coś się na niej dzieje ?
za to #!$%@? z pozwem o służebność aka cwaniactwo na twoim miejscu wyzbyłbym sie jakichkolwiek sentymentów tylko jechał ze śmieciem po całości.
  • Odpowiedz
@whitewolfik: mireczku pamiętaj że ogrodzenie od strony drogi musisz uzgodnić z zarządcą i wykonać zgłoszenie robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę w starostwie. Pamiętaj też że ogrodzenie nie może mieć powyżej 2.2 m. Zwróć również uwagę na podmurówkę- nie rób nic wysokiego żeby nie posiadało to znamion muru oporowego. Zwróć również uwagę na wykonanie drenażu w podmurówce co by nie zmienić stosunków wodnych. Jeżeli gość się buduję na podstawie WZetki to
  • Odpowiedz