Wpis z mikrobloga

Jeśli w neoplanie siedzi za mną całkiem ładna łania i przede mną też, i obie na początku trasy wpieprzały jakieś czipsy, to czy ja mogę sobie otworzyć p--o pszeniczne i je sobie sączyć? W autokarach międzynarodowych, póki nie stwierdziłem, że niewiele drożej, a lepiej jest latać, słabe alkohole były dozwolone, a niektórzy i tak walili mocne.
#pytakiciocha
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bst: Uzasadnij. Ta z tyłu pomogła mi z j----ą zasłonką, która była przyczepiona w jej rzędzie i się ładnie uśmiechnęła. No, k-wa, ładna, ale nie będę zgrywał szlachcica przed każdą białogłową. Widzi, już po walizce, żem nie biedak, bo zamków, szyfrów w niej od c---a (szkoda tylko, że rączka dla kurdupli) i ogólnie klasa. No i co miałbym pić? Colę z ilością cukru, jaką spożywam w tydzień? Czy wodę, jak
  • Odpowiedz
@Agassi: w komunikacji p--o pija zule a nie dzientelmeni. Bondem Ty nie bedziesz. A usmiechala sie, bo co to za facet co se rady nie daje z zaslonka. Majtki tez Ci bedzie pomagala zdjac?
  • Odpowiedz
@bst: Waćpan raczy p-------ć tak od serca. Pomagała i uśmiechała się, nim wyciągnąłem z zaszyfrowanej walizki to pszeniczne p--o.
Racja. Powinienem wziąć jakieś szkło, przelać sobie, ale w sumie zbyt krótka trasa, a mi się śpieszyło. To dwa.
A trzy: kim są osoby, które wyciągają jakąś kanapkę z wędliną, albo właśnie jakieś czipsy i je w---------ą? Czym się różni niezdrowa cola w ładnym plastiku od względnie zdrowego pszeniczniaka w amelinium?
  • Odpowiedz
@Agassi: Moze p------e, ale nie pije sie piwa podczas jazdy autobusem jezeli sie chce miec styl. No po prostu nie. Zapytaj jakiejs kolezanki co o tym sadzi :)
  • Odpowiedz
@bst: Nie powinno się. Ale jak nie śmierdzi, a pszeniczne nie śmierdzi bardziej od kanapki z szynką, to gdzieś tu ktoś robi k---ę z logiki.
Nie powinno się w sumie pić przed 12, ale jak zacząłem po północy i zamierzałem skończyć w południe, to od której nie powinienem pić?
Nieważne. Te cizie nie były jednak z mojego miasta.
  • Odpowiedz