Wpis z mikrobloga

@Bajzel2012: Mój ojciec wapuje. Co chcesz wiedzieć? Mogę jedynie powiedzieć, że nie zawierają żadnej substancji uzależniającej (we wdychanym aerozolu też raczej nic nie powstaje). Możesz się uzależnić od samej czynności "wapowania". Czy wapowanie liquidów beznikotynowych jest bezpieczne? #!$%@? wie :P. Raczej bezpieczne. NA PEWNO bezpieczniejsze od papierosów czy też shishy.
@Bajzel2012:

Zależy ile płacisz za analogi. Jeżeli robisz sam i kupujesz jakiś tani tytoń, to wychodzi wg mnie tylko "troszkę" taniej, a jeżeli kupujesz legalne LMy to wychodzi dużo taniej. Zależy to również od tego ile liquidu dziennie będziesz zużywał. Ojciec wapuje do 2 ml dziennie, więc mało (średnio ludzie wdychają 3 ml). 2 x 30 = 60 ml. 60 ml liquidu w sklepie evaper.pl kosztuje 45 PLN (+9 PLN KW).
@scoobyscooby: No wygląda to ciekawie. Mało tego nie śmierdzi, jak te zwykłe. Ja kręce swoje papierosy, wychodzi mnie to dużo taniej niż sklepowe. Za 0,5 kg tytoniu = 60 zł. Kupiłem w lutym i do teraz mi jeszcze sporo zostało, do tego dochodzą tutki (cena jednej wychodzi mniej niż 2 grosze), no ale zobaczymy. Sama ta fajeczka to też nie jest tania inwestycja, nie? Więcej jak 150 zł trzeba dać ?
@Bajzel2012: Za dwa e-papierosy dałem 180 PLN od vapmana na allegro (dokładnie ta aukcja: http://allegro.pl/2x-e-papieros-vision-ego-twist-gratis-30ml-hit-i3087699827.html), teraz tego zestawu nie sprzedaje - nie wiem dlaczego, pewnie niedługo znowu wystawi. Regulacja napięcia na baterii (od 3.2 V do 4.8 V), gwint uniwersalny (pasuje większość clearomizerów), "gratis" 30 ml liquidu. Wg mnie nic więcej do rzucenia palenia nie potrzeba :). Wejdź na e-papierosy-forum.pl i tam poczytaj :).