Wpis z mikrobloga

ale się cieszę z tego jaki jestem. łoj. to wszystko co czułem, widziałem, przeżyłem, wszystko co też mi uciekło gdzieś bokiem złożyło się na to gdzie jestem teraz i jaki jestem teraz. sobie nawet nie wyobrażasz jak kocham swój mały porządek świata. ( ͡ ͜ʖ ͡) doceniam max bo wiem jak ciężko było to układać. dawno nie czułem się tak. tzn czułem się mocno, ale nie aż tak.
górę przenieść ? potrzymaj piwo.
milion pomysłów. siła, chęci i wytrwałość do realizowania tego wszystkiego. nie wiem co to się tu stanęło.
ustawiło mi się tak miesiąc temu. dzień w dzień to się wzmacnia. właściwie nie wyłapałem żadnego bodźca tej zmiany.

i pytanie brzmi: macie tak czasem czy mnie jakoś #!$%@?ło? jeśli tak to jak bardzo?

#oswiadczenie #logikaniebieskichpaskow #psychologia #kiciochpyta
  • 14
@malutkaMi: oby! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mania sama w sobie wydaje się być spoko, tylko wiąże się z ChAD, a za tym idzie depresja... więc lepiej się wystrzegać obydwu ( ͡ ͜ʖ ͡)
Nie ma darmowego szczęścia - zawsze trzeba za to czymś zapłacić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@czujedobrzeczlowiek: z mojego doświadczenia, takie stany zwykle człowieka dopadają, pod wpływem przeżytych utrapień - jako pocieszenie, a także jako owoc modlitwy, lub jakichś wyrzeczeń, postu itp.

Jako że jestem katolikiem, uważam że to łaska Boga, ale nie nastawiaj się że tak będzie zawsze, jest czas radości i żałości..

Ale puki co nie ma sensu myśleć o dole, gdy jest sie na górze. Come #leszking :-DD