Wpis z mikrobloga

RUGBY: Jutro o 21 mecz o 3cie miejsce: RPA- Argentyna. Zakładam, że RPA wygra (bilans z Argentyną 19-1-1, w tym pierwsze zwycięstwo Argentyny nad RPA w tym roku). RPA gra ostatnio mecze na styku, więc kusi handi na Argentynę (przedmoczowo +8,5 @1,9 myślę, że dość pewne), lecz tym razem poczekamy na początek meczu, aż RPA zacznie wygrywać i wtedy damy handi na Argentynę ok +13. Powinna taka możliwość się zdarzyć, gdyż RPA z reguły lepiej gra pierwszą połowę. Jest to dużo bezpieczniejszy bet niż stawianie przed pierwszym gwizdkiem. Jeżeli ktoś nie może postawić na live (oraz dla wszystkich innych zainteresowanych) dajemy Argentyna więcej karnych niż przyłożeń. Sanchez walczy o najlepiej punktującego w całym turnieju, więc na pewno będzie kopał sporo karnych. To jest moim zdaniem pewniaczek, więc można dać za trochę więcej dukatów. @1,5.
#bukmacherka
  • 11
@Plaski87: Nie wiem czy jest sens czekac na handi @1.9 jak mozna grubo walnac karne po @1.5 ktore sa zdecydowanie pewniejsze .Chyba ,ze bedzie tyle samo karnych co przylozen ,ale jakos nie chce mi sie wierzyc . Musze jeszcze posprawdzac jak to bylo w ich bezposrednich pojedynkach wczesniej . Chyba ,ze wiesz to nie bede szukal.
@yoyoek: Nie sprawdzałem jak w pojedynkach między tymi drużynami, ale porównałem do meczów z Australią, Nową Zelandią i Irlandią i wszędzie wychodziło więcej karnych niż przyłożeń. Buki zakładają 1-2 przyłożenie Argentyny i moim zdaniem słusznie bo tyle byli w stanie zdobyć z mocnymi drużynami. Jedynie w wygranym z Irlandią 43-20 mieli 4 przyłożenia, ale do 5 karnych. Liczę, że 5 karnych dla Argentyny to jest i będzie norma. Nie ma opcji,
@Plaski87 takie pytanie laika, bo nigdy rugby nie stawialem. Nie moge znalezc opcji z tymi karnymi na bet365, nie wiem moze jestem slepy ale nie widze, pomocy ;)