Wpis z mikrobloga

Sytuacja z przed chwili w Piotr i Paweł żenadłem mocno.
Stoje sobie w koljece do kas samoobsługowych, nie jestem jedyny przedmna kilak osb za mna tez ustawia się kolejka.
Do kasy rusza młoda parka z winem ( oboje ok 25lat), rozpoczynają proces kasowania pikają kod i tu problem, kasjerka musi potwierdzić wiek kupujących i odblokować kasę.
Jak już wspomniałem ludzi masa babeczka biega od obsługowej do obsługowej potwierdzając wiek klienta czy pomagając z błędami kasy.
Młoda parka czeka, jednak gościu coraz bardziej nerwowo spogląda w kierunku biegającej Pani.
Mija może nie cała minuta po czym zaczyna nerwowo przenosić ciężar ciała z nogi na nogę zaczynając coś głośniej komentować, jego dziewczyna coś mu mówi po czym on bierze koszyk stojący przy kasie i zrzuca go na posadzkę!
WTF?
laska zażenowana w #!$%@?, pyta go co on robi?!
on dalej przekłada ciężar ciała z nogi na nogę i coś jej odpowiada.
mina laski #wstydmi bardzo
Komentuje sytuacje " oho mamy tu samca alfa, koszykami rzuca" nie wiem czy słyszeli ale laska spogląda w strone kolejki gościu wychodzi ze sklepu zostawiając ją przy kasie.
W tym czasie podchodzi do nich babeczka z obsługi.
#bekazpodludzi #truestory
Skąd się biora takie buraki? Gosciowi cieżko było poczekać minutę by odblokowano mu kase a dwa zamiast poprosić o to to rzuca koszykami w podłoge. Jakim trzeba być mentalnym dzieckiem i #!$%@?ą.
  • 14
  • Odpowiedz
@mx2: Zrzucony koszyk mógł pomóc w przykuciu uwagi pani obsługującej kasy samoobsługowe, więc i możliwości szybszego wyjścia z zakupami.
  • Odpowiedz
@msichal: no tak to logiczne, a ja głupi zazwyczaj podchodzę i proszę o odblokowanie kasy.
dzięki teraz będę zrzucał rzeczy z półek by być szybciej obsłużonym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mx2: Ja zwykle nie mam takich problemów. Problemy robią chyba głównie ludzie, którzy idą osobiście po "asystenta" zamiast kliknąć przycisk "pomoc" na ekranie :>
  • Odpowiedz
@msichal: w tym przypadku panie biegała od kasy do kasy, a lampki asystenta migały nieustannie. Dalej chcesz mi udowodnić że zrzuceni koszyka jest lepszym wyjściem niż poproszenie o pomoc :)
  • Odpowiedz
@mx2: Próbuje tylko uzasadnić, że stanie i czekanie może być mniej efektywne, niż zrzucenie koszyka, co nie oznacza, że jest to akceptowalna społecznie metoda.


W ogóle w Carrefourze jest takie stanowisko dla asystenta z którego ten może zdalnie potwierdzić wiek w przypadkach nie dających wątpliwości.
  • Odpowiedz