Wpis z mikrobloga

hej mireczki ʕʔ
po jakże długim zastanowieniu, bo po ponad 1 roku postanowiłam się przywitać z Wami!
dla odmiany, nie siedzę tutaj od x lat, więc oszczędzę sobie takich pustych tekstów. powiem tylko, że jestem lewakiem i weganką, no i kobietą - to już jest wystarczający powód do jechania mnie, więc do it ʕʔ
a, i nie będzie żadnego pokazmorde ( ͡° ʖ̯ ͡°) rozdajo na skina do csgo za 3 centy też nie, bo mnie nie stać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#witamsie #oswiadczenie #atencyjnyrozowypasek
  • 19
@unknown_stranger: wiesz, po tym roku obserwowania mirko, zauważyłam, że weganie/studenci prawa/crossfitowcy/lewica są najbardziej obrażaną grupą, więc dodając jeszcze do tego mizoginizm niektórych mireczków powstaje mieszanka wybuchowa ( ͡° ʖ̯ ͡°) a jeśli chodzi o połączenia pomiędzy weganizmem a lewicą... hmm, w sumie chyba nie znam żadnego prawicowego wegana :D wydaje mi się, że to z tego powodu, że lewica jest jakby bardziej tolerancyjna dla zwierząt, chociaż nie
@harpiowata: Nie no, rozumiem podejście do zwierząt, choć motywacje różnych wegan/wegetarian są odmienne. Jeśli chodzi o poglądy to trochę żartowałem z tym narodowcem, zawsze miałem problem z dopasowaniem się do jeden z tych dwóch grup z uwagi na przemieszanie moich poglądów - w różnych aspektach jestem prawicowo - lewicowy. Np. w czasie mas krytycznych wyzywają mnie od lewaków i pedalarzy. XD