Wpis z mikrobloga

@gorush: widziałam ten filmik w całości już wczoraj, imo to tylko takie wolne przemyślenia kobiety, która powoli dobija 30. Najlepsze w tym, że przez ten hejt czy żenadę nabijemy jej trochę kasy z reklam na yt i zdobędzie jakaś tam popularność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@envusia: wiesz ja ją tam rozumiem, że chce mieć jak najlepiej ale skreślać kogoś bo nie pracuje samodzielnie we własnym biznesie to chyba coś nie halo.
A karierę niech zrobi - każdy może :)
@vegaushp: Co innego posiadanie jakiegoś ideału w głowie, a co innego kontakt z rzeczywistością (niektóre księżniczki tego typu mają go nieco zachwiany) i przy okazji obrażanie ludzi, którzy tego ideału nie spełniają - jak to gadanie o "nieudacznikach z średnią krajową". To śmieszne, żałosne i dziecinne.
@gorush: @NieNajgorzej: Ale już nie wspominając o tym, że strasznie #!$%@?, szczególnie o tym dojrzewaniu co jest kompletną bzdurą (dojrzewają szybciej, w podstawówce). Sama nie jest jakaś piękna. Nie wiem jak wam, ale mi się nie bardzo podoba. Dużo tapety plus ta szminka, która IMO jest okropna.