Wpis z mikrobloga

W 2006 roku na budynku biura PiS w Kościerzynie wywiesił baner z napisem: Dziś lesby-geje, jutro zoofiliści, kto pojutrze? Czy tak ma wyglądać wolność i demokracja? To jest syfilizacja! Najznamienitszy z rodu Polaków przygląda się z domu Pana. Dokąd zmierzasz Narodzie Polski!

Nieco wcześniej, w czerwcu, podczas obrad Rady Miasta Gdańska polityk PiS-u wywiesił baner mówiący o "homoseksualnej gangrenie", "dewiantach", "lesbach, gejach, zoofilach".


Przed Wami nowy senator PiS, Waldemar Bonkowski. Katolicka miłość bliźniego aż bije mnie po twarzy. Ciekawe, jakie byłyby reakcje, gdyby tego typu słowa padły np. o katolikach ze strony jakiegoś lewicowca. Może spytajmy kolegów z #4konserwy.

A, czy wspomniałem, że prawy i sprawiedliwy był prawomocnie skazany?

W 2010 roku został prawomocnie skazany. Chodziło o nakłanianie pracownika firmy Bielnik do sfałszowania dokumentów dot. wydatków na paliwo. Uznając radnego PiS winnym, elbląski sąd skazał go na grzywnę w wysokości 2,5 tys zł. Bonkowski decyzją sejmiku stracił wtedy mandat radnego, który odzyskał dopiero w ostatnich wyborach samorządowych.


#homoseksualizm #lgbt #neuropa

Jeden z jego plakatów: #polityka
Pobierz alkan - > W 2006 roku na budynku biura PiS w Kościerzynie wywiesił baner z napisem: D...
źródło: comment_htdxIlUzpGyurzzfCgadyNafjgjtoPX4.jpg
  • 17
W 2010 roku został prawomocnie skazany. Chodziło o nakłanianie pracownika firmy Bielnik do sfałszowania dokumentów dot. wydatków na paliwo. Uznając radnego PiS winnym, elbląski sąd skazał go na grzywnę w wysokości 2,5 tys zł. Bonkowski decyzją sejmiku stracił wtedy mandat radnego, który odzyskał dopiero w ostatnich wyborach samorządowych.


@alkan: Ostatnio dyskutowałem z jakim mireczkiem to mi usilnie wmawiał że PiS nie jest aferzystą jak PO i jakby prezo się czegoś takiego
@Luka_Wars: Bykowe de facto chciała wprowadzić PO, bo dokładnie tym były jej propozycje podatków liczonych od dochodu na głowę w rodzinie. Samotna (w świetle prawa) osoba płaciłaby najwyższą stawkę PIT-u już od pensji ok. 3 tysięcy z hakiem. PiS > PO. Mówiłem to ja, lewak.
@alkan: Jak obrażają katolików to akurat nikt nie reaguje ( ͡º ͜ʖ͡º)
Też jestem z Kościerzyny, na tego kolesia trzeba brać po prostu poprawkę, bo nie ma równo pod kopułą, co chwila jakieś chore akcje odwala.
@Kazaty: Może najpierw dowiedz się, czym jest równość zdaniem lewicowców, a potem komentuj. I proszę, nie marnuj mojego czasu na czytanie takich rzeczy. Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, to poświęć czas spędzony w Internecie np. na kontakt z książką.
@alkan: no tak, równość tylko w wybranych kwestiach. Następnym razem taguj swoje wpisy #swiatprzedgimnazjalny Do lewiciwca ci jeszcze bardzo daleko, aktualnie starasz się być po prostu modny.
Oczywiście, że mam coś mądrego do powiedzenia, jednak ty nie jesteś jeszcze na tyle dojrzały aby to zrozumieć.
Najbardziej zabawy jest jednak twój styl atakowania rozmówcy. Tylko uważaj żebyś nie wyrósł na osobnika wspomnianego wyżej. Jak widać ludzie których prezentujesz lubią przemoc.