Wpis z mikrobloga

Mirki, #ibuygou udostępniło specjalnie dwa kody rabatowe na #xiaomi mi4c :) 15 i 20usd.

Kupon 15 USD dla xiaomi mi4c 32/3 kupon LUKASZMI4C32GB , będzie działać od 29 października do 11 listopada. Normalnie kosztuje 276.99,z kuponem 260.99.

Kupon 20 USD dla xiaomi mi4c 16/2 kupon LUKASZMI4C16GB z tym samym okresem ważności. Normalnie 245usd, z kuponem 225.

Jeżeli pomożecie korzystając z tych kuponów, ibg zauważy sens tych kuponów i możliwe, że na telefony które testuje od nich, będę miał kolejne kuponiki :)

Zalety ibg, to współpraca z Acidem MiCenter serwisem w Polsce, wysylka DHL i możliwość wykupienia zabezpieczenia VATu.

Ten sam post udostępnię po południu bo więcej ludzi. Plusiki mile widziane, wyślę im maila ze screen em ze chcemy więcej kuponów :)

#android #aliexpress #majsterpirzu
  • 18
@Pirzu:
Odpowiesz mi na kilka pytań?
1. Jest opcja darmowej dostawy?
2. Ile kosztuje dostawa DHL?
3. Ile kosztuje ubezpieczenie od vatu?
4. Dlaczego u goldwaya tak drogo?
Chce zamówić 2 xiaomi. Jeden z 3gb a drugi z 2gb ramu i tak szukam gdzie najtaniej.
@dianabol: sorry ze sie wcinam.
zarejstruj sie na IBG, tam za rejstracje sa kupony, 20/15/10/5$ zaleznie od wartosci zakupu.
Chociaz chyba bardziej bedzie sie oplacac zrobic 2 zamowienia z wykorzystaniem kuponow co Pirzu dal, dla 3 i 2gb ram.

A potem przeprowadz symulacje, tzn dodaj do koszyka wpisz jakikolwiek adres i wybierz sobie opcje dostawy plus ubezpieczenia od vatu. Tylko tak poznasz calosciowa cene, bo oni wysylke i ubezpieczenie wyliczaja zaleznie
@dianabol: Na telefony nie ma darmowej dostawy.
DHL kosztuje 17 USD lub chyba 22 zależnie od tego ile będzie w paczce. Ubezpieczenie kosztuje 5% od wartości zamówienia. Nie wiem czemu u goldwaya tak drogo ale narazie na ibuygou najtaniej a z tymi kuponami to nie ma chyba lepszej oferty. A paczki z ibg bardzo rzadko trafiają na VAT.
@Pirzu: hmm ciekawe czy ibuygou zrobi jeszcze jakieś promocje na dzień singla 11.11 tak jak cała grupa Alibaba. Wtedy to cena już by była chyba najlepsza na rynku za Mi4C.
@dianabol: ja już przewalutowałem kase.. i jak bym chciał teraz to cofać to dużo stracę kasy przez przewalutowanie..
Mail z supportu: "Thank you for your e-mail. We have a promotion for Halloween, xiaomi MI4C is on promotion, promotion products can not use cupon, hope you can understand. have a good day."
@Pirzu: na www.everbuying.net Mi4c w wersji 32gb/3gb ram jest normalnie za 269usd a przy rejestracji dostaje się kupon ważny przez ileś tam dni na - 10%, czyli można mieć fon jeszcze taniej niż na ibuygou, bo za 242usd. Pytanie tylko czy ktoś zamawiał już coś z tej strony i jest pewna?