Wpis z mikrobloga

@takumisan: Z takim przebiegiem to wręcz kolekcjonerski egzemplarz. A co do wieku to wiadomo każdy ma swoje zdanie ale ja uważam, że te nowe modele, nie tylko AMG, to już jakby nie to... Niby piekielnie szybkie ale czegoś brak. I np. jak dla mnie M3 E92 > M4...

Co planujesz kupić? Coś pokroju C63 czy może zupełnie inna bajka?
@takumisan: Dobrze kombinujesz. Ja bym na Twoim miejscu wybrał właśnie Giulię :)


A gdyby jakimś cudem nie, to chyba tylko jeszcze Dżag XF-RS pozostaje na placu boju. Bo Ghibli za słabe żeby konkurować.
@takumisan: @takumisan: 911 fajne auto, jak szukałem czegoś dla siebie to chodziło mi po głowie, ale celowałem raczej w poliftowe 997 Turbo. Zdecydowałem się jednak na inne auto i choć jestem bardzo zadowolony, to czasem trochę brakuje mi trakcji i mocniejszego przyspieszenia przy prędkościach rzędu 200 km/h wzwyż. Z kompresorem póki co nie chcę szaleć, bo wtedy trakcji nie będę miał już w ogóle, a robiąc u siebie 600KM wzwyż
@IlluminateEliminate: nawet nie wsiadaj do M6, kiedyś znajomy przyjechał takim z pracy, przejechałem się i od tamtej pory mam straszną niechęć do BMW>2011, że hej.
A 997 Turbo to kocur, zdecydowanie. Sam prawie nabyłem 911 Turbo S, ale zwyciężyły liczby ;)
Widziałem ostatnio koło siebie 997 Turbo z pakietem Tech Art, Mk1 białe. Cudo!