Wpis z mikrobloga

@xetrov: już mamy dwa modele a teraz porozmawiajmy o silnikach 1.5dci które są tak popularne w tej że marce też nie grzesza bezawaryjnoscia. a może renaul Espace przez przypadek nie znalazł się kilka razy na samym końcu rankingu bezawaryjnosci sporzadzonym przez dekra
  • Odpowiedz
@select84: turbodiesle to dla mnie i tak podsilniki, zwłaszcza takie niedoróbki jak 1.5 dci, problem z panewkami to i tak mały problem przy ogólniej mizerii tego silnika, gdyby to pakowali tylko do Clio to by bylo ok, a oni ładowali to do dużo cięższych samochodów. Espace akurat tak nie kojarzę i nie wiem co tam było nie tak.
  • Odpowiedz
@xetrov: a raczej co z nim było ok bo to chyba łatwiej wymienic( ͡° ͜ʖ ͡°). tym samym dochodzimy do momentu w którym możemy stwierdzić że renault nie jest najgorsza ale napewno też nie najlepsza marka samochodów
  • Odpowiedz
@select84: ale nigdzie nie pisałem że jest najlepsza, to przecież zwykły tani populus ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tani, dobrze wyposażony i jeśli zadbany to może jeździć bezawaryjnie no ale to na pewno zakup podwyższonego ryzyka, choć Laguna 3 to już zupełnie inny samochód niż Laguna 2.

Np. dwójki sam bym obecnie nie kupił, gdy dało się jeszcze to zrobić od pierwszego właściciela który w miarę dbał
  • Odpowiedz