Wpis z mikrobloga

@dzieju41: sam lub 2 osoby.
@bodekbb1: @Arthizo: ciężko powiedzieć - trasa praca/dom + zakupy w weekend, nie mam jakichś regularnych dalekich wyjazdów więc ok. 20 km dziennie powiedzmy.
@select84: Dlaczego? Jeżeli chodzi o to głupie powiedzonko o 3xF to nie łapię się na nie, mamy w domu 2 francuza z kolei i nie narzekamy :)
@bartzov: my mieliśmy 4 w domu z czego jeden renault megane cabrio z sztywnym dachem to nie auto to parodia mogę na palcach jednej ręki policzyć co się tam nie psulo. Potem mieliśmy megane pierwszej generacji i 307sw i 407sw te były ok
@bodekbb1: ponoć kradną mocno w stolicy ;) no i rdza je szybko łapie, czego nawet sprzedający nie ukrywają...
@select84: też peżoty mamy. Cóż, kolejna osoba mnie do renault zniechęca, coś chyba musi być w tym :)
@KrupnikPL: nie, nie po autostradzie.

Ogólnie najchętniej kupiłbym cytrynę C4, ale mało jest ogólnie egzemplarzy w sprzedaży.

@dzieju41: 2 drzwiowe... zaszalałbym i kupił, bo civici 7 2 drzwiowe fajnie się prezentują, c4
@select84: no tak, tej od 2001 do 2003 roku, głównie 1.9 dci, z kolei lift po 2005 to już inna sprawa a Laguna 3 to zupełnie inna. Zresztą, sam miałem Lagunę właśnie z 2001 roku i przez jakieś 7 czy 8 lat użytkowania nie działo się z nią praktycznie nic chociaż najeździła sporo, podobnie z Megane z 2004 roku, ale to nadal nie oznacza, że Renault się nie psuje bo to