Wpis z mikrobloga

Mirki. ( ͡° ʖ̯ ͡°) jutro 40 godzin w autokarze.
Niestety jadę na #emigracja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dajcie parę plusów bo się cykam co z tego będzie.
Jak każdy rasowy polak zakupy w biedrze musiały być, co by mieć na drogę oraz coś co nie popsuje się i będę jadł w UK.
Tak. 10 pasztecików, 10 konserw, 10 nudli

A i jeszcze jedno. Wydała mi grosika.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz JemChalweDoPorzygu - Mirki. ( ͡° ʖ̯ ͡°) jutro 40 godzin w autokarze.
Niestety jadę n...
źródło: comment_EdgUMYPUdouvQWKcwVVBDyPA9dyndohx.jpg
  • 56
@JemChalweDoPorzygu: Ja swój pierwszy raz miałem samolotem, wolałem zapłacić więcej (akurat była dobra cena) wziąć duży bagaż do british airways i sie nie męczyć. Każdy wybiera to co lubi :) Poczytaj blog masz tam opisane od samego poczatku czyli od planowania poprzez lot, pierwsze kroki, itd.
@Tibor: Jechalem wiele razy w momencie kiedy w mediach było bardzo dużo o Calais, nie widziałem żadnego mudżyna, są nowe ogrodzenia, można zobaczyć ich "miasteczko" z płacht po zjeździe z promu, ale z daleka. Takie momenty że wchodzą na ulice są dość rzadkie. Przyjęli inna strategię. Próbują zawsze nocami wchodzić do tirów na stacjach przed Calais podobno.
@JemChalweDoPorzygu: nie chodzi nawet o wzrost, ja mam 180 czyli niewiele wyższy ;d chodzi o siedzenie w jednej pozycji przez kilkadziesiąt godzin, ja bym się chyba nie podjął, ledwie z niemiec dojeżdżam :D a i uwierz, autobus nie będzie pusty, gdyby miał być to by go nie puszczali :D