Wpis z mikrobloga

co ten @x-kom zrobił z rebrandingiem to ja nawet nie ;_;

dzisiaj jak wszedlem na ich stronę to potem trzy razy w google sprawdzalem czy przypadkiem to nie jest jakis phishing. miec logo, kolorystyke, salony z kolorystyka, byc rozpoznawalnymi i #!$%@? wszystko - zmienic logo (to nawet nie jest ewoloucja tylko cos nowego, to tak jakby coca-cola zmienila czcionke na arial) i zmienic kolorystyke na jakas prohomo (?)

to już tak mniejsza. najgorsze jest wyszukiwanie produktu. co jak co ale mieliście świetną wyszukiwarkę. NAJLEPSZĄ NA RYNKU. mowie tu o poziomych listach u gory ekranu. zajebista sprawa nic nie trzeba przewiac. szukam lapka z intelem, nvidia, matowym ekranem itp nic prostszego! wszystko na tacy. rozwijane listy, strony nie trzeba przesowac.

a teraz?! no #!$%@?. wzial sie za to jakis webdesigner psychopata czy jak? menu po lewej stronie. klikne w procesory menu sie wydluza. ja musze #!$%@? rolka myszki jak #!$%@? az zeskroluje na dol listy...

TAK SIE TEGO NIE ROBI @X-KOM. za takie gowno 2-/10 strona do poprawy, a marketingowca, PR-owca i webdesignera do #!$%@?.

#gorzkiezale #takaprawda #mowiejakjest #technologia #sklepyinternetowe #komputery #boldupy #oswiadczenie
  • 4
  • Odpowiedz
@highlander: zdecydowanie masz rację, ich poprzednia strona była rewelacyjna, wszystko na swoim miejscu i intuicyjnie wszystko się wyszukiwało, nie powiem, że nawet jak mieli coś drożej to ze względu na łatwość wyszukiwania i zamawiania zyskiwali wiele.

A teraz jest tak, normalnie jak wszędzie, krok w tył.
  • Odpowiedz
@Filem00n: za każdym razem jak szukałem lapka wchodziłem na ich stronę. za każdym razem znajomi ktorzy siedzieli mi wtedy za plecami mowil to kup tutaj laptoka. a teraz to juz mi sie odechciewa.
  • Odpowiedz
@highlander: Rozumiemy, że tak nagła zmiana wyglądu może być dla naszych stałych użytkowników szokująca.
Dotychczasowa witryna służyła wiele lat, jednak w dłuższej perspektywie nie pozwalałaby na
odpowiednią prezentację oferty. Takie zmiany są naturalne jeżeli firma chce się rozwijać. W dłuższej
perspektywie gwarantujemy, że polubisz naszą stronę, w szczególności jak
uruchomimy na niej wszelkie udogodnienia i funkcjonalności. Zapraszamy do obserwowania naszej
nowej strony.
  • Odpowiedz