Wpis z mikrobloga

Ale Korwinowi poparcie rośnie. co pokazuje ta tabela.


@fervi: Rośnie jak wzrost gospodarczy w Polsce, jest, ale rezultatów w sumie nie ma( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety, siedzi w EP, ale do następnego EP zamiast 7% może mieć 15% (teoretycznie).


@fervi: Szanse ma spore, gdyż jego elektorat jest zdecydowany, a na te wybory mało ludzi chodzi.

Za 4 lata może być nie pod progiem, a nad progiem
@Kaczypawlak: Ale Wilk jest podejrzany mocno po ostatnich walkach.
Nie mogę mówić co będzie za 4 lata, tylko podejrzewam, że są szanse. Są szanse nawet na samodzielne wybory, ale trzeba zapierkicać już dziś i robić bardzo dużo rzeczy. Nie czekać na kampanie i 3 miechy wcześniej "coś zacząć"
Nie mogę mówić co będzie za 4 lata, tylko podejrzewam, że są szanse.


@fervi: Szanse zawsze są.

Są szanse nawet na samodzielne wybory,


@fervi: Teraz były i co?( ͡º ͜ʖ͡º)

ale trzeba zapierkicać już dziś i robić bardzo dużo rzeczy


@fervi: W sumie potrzebny jest skład i program partii, do tego wiarygodny, a u nas wszystkie partie są wodzowskie, łącznie z KORWIN.

Nie czekać
@Kaczypawlak: :P
Nie chodzi o to, że problemem jest partia wodzowska, ale jak ona jest postrzegana przez ludzi
Korwin jest dla ludzi oszołomem, a Wipler pijakiem. Ludzie do tej pory - pomimo wycieku materiałów - krzyczą "pijak"!

Co powinni zrobić. W mojej opinii wziąć Berkowicza, gdyż jest inteligentny i ogarnięty i to jego promować na twarz partii. Człowieka raczej nieznanego, a ogarniętego (i potrafiącego zmasakrować lewaków :D)

Nie będzie się źle
Nie chodzi o to, że problemem jest partia wodzowska, ale jak ona jest postrzegana przez ludzi

Korwin jest dla ludzi oszołomem, a Wipler pijakiem. Ludzie do tej pory - pomimo wycieku materiałów - krzyczą "pijak"!


@fervi: Akurat ten elektorat jest stracony, gdyż to są niereformowalni socjaliści, którzy wiedzę z TV traktują jak niektórzy kazanie w niedzielę w kościele;]

Co powinni zrobić. W mojej opinii wziąć Berkowicza, gdyż jest inteligentny i ogarnięty
@Kaczypawlak: Tylko, że dalej jest lipa ze strukturami. Nigdy chyba nie było dobrych.
Korwę powinien przeprosić się z UPRem i postarać się zrobić wszystko, by wrócili. Można też Brauna przyjąć, chociaż nie wiem czy on nie obniży notowań (nie to, że nie lubię Brauna, ale ludzie też go mają jako oszołoma), Korwę powinien zacząć budować porządną partię, wielką jak stodoła i mieć medialnych ludzi, masakratorów.

Podczas tej kampanii tylko Korwin i
Tylko, że dalej jest lipa ze strukturami. Nigdy chyba nie było dobrych.


@fervi: nie wiem, nigdy w partii nie byłem i raczej nie będe;]

Korwę powinien przeprosić się z UPRem i postarać się zrobić wszystko, by wrócili.


@fervi: Czyja wiem, to już są zera. Musi brać takich ludzi na których mógłby polegać, a nie jak zwykle wszystko w #!$%@? co wybory. Jednak tak jest w sumie niemal wszędzie;]

Można też
@Kaczypawlak: No, nowoczesna to majstersztyk
Ale Zakładam, że z UPR jest paru normalnych chłopów, u Brauna też jest paru. Są też pokrewne "kierunki". Chodzi mi o to, żeby wszędzie, w każdym województwie było najlepiej 3 masakratorów.

Oni wychodzą na miasto i pokazują absurdy itd. jak to nieraz Wipler opowiadał czy Korwin. Ludzie mają kontakt (prawdopodobnie po raz pierwszy w życiu z politykami), mają ten kontakt dobry i są szanse na głosy.
Ale Zakładam, że z UPR jest paru normalnych chłopów, u Brauna też jest paru. Są też pokrewne "kierunki". Chodzi mi o to, żeby wszędzie, w każdym województwie było najlepiej 3 masakratorów.


@fervi: W sumie w każdym regionie powinien być lider i tyle.

Ale to trzeba praktycznie "na już" zacząć plan wprowadzać w życie, za nie za parę lat.


@fervi: Tyle to ja wiem, ale co zrobić jak u nas są
@Kaczypawlak: Nie wiem, czy tak się mówi od lat. Tak naprawde, to pokolenie wychowane "na korwinie" dopiero teraz wchodzi w dorosłość. Spójrz na 2011r. To sa lata, jak pokolenie urodzone po komunie wchodziło w dorosłość i mogło głosować. Niby zdobyli wtedy tylko 150k głosów, ale pamiętaj, że byli zarejestrowani w 20 okręgach. Gdyby byli wszędzie, to pewnie koło 300k by uzbierali, jak nie więcej. Teraz urosło to do 700 000. Obecnie
Spójrz na 2011r. To sa lata, jak pokolenie urodzone po komunie wchodziło w dorosłość i mogło głosować. Niby zdobyli wtedy tylko 150k głosów, ale pamiętaj, że byli zarejestrowani w 20 okręgach.


@Dorogon: W reszcie głosy zajumał Palikot;]

A patrząc na dane z 2008r. obecnie w wiek wyborczy wchodzi jakieś 2mln 200tys osób. Poparcie KORWiNy wśród młodziezy według statystyk z tych wyborów to 16%. Czyli za ok. 2 lata jego pula wyborców
@Kaczypawlak: Co do następcy, to ma syna, Jacka, co mu asystuje i zajmuje się wieloma sprawami. Obecnie niby dostaje dalekie miejsca, ale to pewnie dlatego, że Korwin nie chce wystawiać na przody swoje syna, dopóki żyje, bo wiadomo jakby to wyglądało. A jak nie Jacek, to Wipler.