Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi się te buty New Balance nie podobają? Skąd się wziął w ogóle ostatnio tak na nie popyt? Nie kojarzę, żeby jakoś wcześniej ta marka była popularna w Polsce, a firma przecież założona w 1906 roku ... tak czy inaczej, nie wiem czemu tyle ludzi je nosi i się nimi jara, wygodne one jakoś czy jak?

#pytanie #buty #obuwie #newbalance
#modameska
  • 27
  • Odpowiedz
@LubieDlugoSpac: ponoć wygodne, ale jak moja luba kupiła to obcierają. ;)

Dla mnie każdy wygląda tak samo, a i kupowanie szmacianek za ~300zł (a czasem i nawet więcej) uważam za niepoważne. Ot jakiś boom się zrobił i marka sobie kosi kasę.
  • Odpowiedz
@Krupier: Ok, może i są one dla Ciebie wygodne, ale osobiście wstydziłbym się w tym gdzieś wyjść na miasto... Nie wiem, może to tylko takie moje prywatne odczucie.
@LubieDlugoSpac: Tak jak wspomniał ktoś wyżej, to samo można powiedzieć o Nike, Adidas czy tam Pumy. W nich też chodzi mnóstwo osób, też płacą po 300-400zł za buty, a tych marek jakoś dziwnie rzadko kto się czepia :D No może z wyjątkiem
  • Odpowiedz
@dawid110d: but jak but, zdezelowany już bo od początku ich nie szczedzilem. Zakładam na rower i się nie wstydze. Co to w ogóle za pojęcie, wstyd? A nie wstyd chodzić w tym, w czym teraz pół Polski lazi?

Nie zrozum mnie źle, nie mam nic do NB jako tako. Po prostu uważam, że te buty nie da warte tych pieniędzy. 300zl za szmacianki? Przecież to nawet skóra nie jest! Te buty
Krupier - @dawid110d: but jak but, zdezelowany już bo od początku ich nie szczedzilem...

źródło: comment_iEhI6w7XwLBkDzTjPWHLBoo2Y5gXpvvC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz