Wpis z mikrobloga

Mireczki czasem warto być uczciwym, nawet jeżeli chodzi o jakieś pierdoły i w sumie nic nie zmieniające kwoty. Zamówiłam niecałe dwa tygodnie temu pierścionek na #aliexpress dzisiaj przyszedł, tylko, że nie jeden, a dwa...
Pan chińczyk się pomylił i zamiast jednego wysłał 2. Napisałam mu wiadomość z informacją o pomyłce, że zamówiłam i zapłaciłam tylko za jedne, a dostałam dwa, no i poprosiłam o numer konta, żeby nie był stratny. Pan odpisał, że bardzo dziękuje za uczciwość i w ramach podziękowania mogę sobie zostawić ten drugi bez konieczności płacenia za niego :)

Ja wiem, że to mała kwota, ledwie kilka złotych i w sumie nic takie, mogłam je po prostu na ulicy znaleźć ale jakoś takie fajne uczucie :)

#koty ##!$%@? #tylewygrac
Pobierz ojaadaj20 - Mireczki czasem warto być uczciwym, nawet jeżeli chodzi o jakieś pierdoły...
źródło: comment_zmiVx0lRbwWZBIeoHVGBuFLajKYlTQe5.jpg
  • 50
@ojaadaj20: jaki rozmiar? Żona jest nawiedzona na pinkcie kotów :) Oprócz dwóch futer miotających sie po domu ma obecnie: kilka par kolczyków, wisiorek, torebkę z kotami. Pierścionek jak znalazł :)
@1Jurko: no ja też się ich boję, w sumie te kolczyki i pierścionki to była wina mirków bo podesłali mi linka z majtkami xD oczywiście też kocimi, no i kupiłam chyba z 10 dziwnych rzeczy, o których wcześniej nawet bym nie pomyślała :D

@ojaadaj20: Hmmm Chyba trafisz na czarnąlistę :) A tak serio to lekki paradoks: majtki droższe niż pierścionek + kolczyki. Bardzo unikałem zapoznawania się z procedurą zamawiania czegokolwiek unich ale chyba się przeproszę :)