Wpis z mikrobloga

no #!$%@? xD
mizoginistyczne wpisy na wykopie to jedno, można je olać i żyć dalej, zresztą większość z nich jest po to żeby różowe się wkurzały więc nie ma sensu im dawać atencji, ale naprawdę już rzygam takimi komentarzami jak pic rel, dalej podlizujcie się stulejarzom z wykopu którzy i tak mają was za podludzi ale jak się trochę pochwalicie i opiszecie jakie jesteście wyjątkowe i niekobiece, chociaż w sumie to kobiece bo jednak nosicie sukienki i umiecie gotować, nie no jesteście idealne, to może któryś da wam plusa

jesteście wszystkie tym jednym procentem, złotym graalem, białym krukiem, czarną owcą, memento mori, złotym środkiem pomiędzy chłopczycą a stuprocentową kobietą, oglądacie mecz z chłopakiem jednocześnie przynosząc mu piwo i ssąc penis, jedną stopą obieracie ziemniaki a drugą programujecie, żeby znaleźć taką dziewczynę jak wy trzeba odwrócić ziemię na drugą stronę i wejść na górę powstałą z rowu mariańskiego, a tam i tak takiej drugiej jak wy nie będzie

czy wam się to jeszcze nie znudziło

mój ból dupy nie ustaje, wiem że to nie pierwszy mój taki post ale nie mogę przejść obojętnie, miejcie trochę pokory i szacunku do siebie xD dziobaczka to podręcznikowy przykład

#rozowepaski
Pobierz
źródło: comment_gMALJZ0UIGqovwG7caAHz393kXs6qPhZ.jpg
  • 33
@deroo: gówno, a nie znają się na piłce. Chyba, ze to taka sama znajomosć jak losowe sebastiany. Znajomość czegoś to zgłębienie tematu, historii, opowiedzenie ze szczegółami o 3 lidze brazylijskiej. A nie #!$%@? jak wydaje się jej, że ogarnianie prostych zasad gry w gałę i wiedza kto byl mistrzem Polski w zeszlym roku czyni z niej znawczynię xD