Wpis z mikrobloga

no k---a xD
mizoginistyczne wpisy na wykopie to jedno, można je olać i żyć dalej, zresztą większość z nich jest po to żeby różowe się wkurzały więc nie ma sensu im dawać atencji, ale naprawdę już rzygam takimi komentarzami jak pic rel, dalej podlizujcie się stulejarzom z wykopu którzy i tak mają was za podludzi ale jak się trochę pochwalicie i opiszecie jakie jesteście wyjątkowe i niekobiece, chociaż w sumie to kobiece bo jednak nosicie sukienki i umiecie gotować, nie no jesteście idealne, to może któryś da wam plusa

jesteście wszystkie tym jednym procentem, złotym graalem, białym krukiem, czarną owcą, memento mori, złotym środkiem pomiędzy chłopczycą a stuprocentową kobietą, oglądacie mecz z chłopakiem jednocześnie przynosząc mu p--o i ssąc p---s, jedną stopą obieracie ziemniaki a drugą programujecie, żeby znaleźć taką dziewczynę jak wy trzeba odwrócić ziemię na drugą stronę i wejść na górę powstałą z rowu mariańskiego, a tam i tak takiej drugiej jak wy nie będzie

czy wam się to jeszcze nie znudziło

mój ból d--y nie ustaje, wiem że to nie pierwszy mój taki post ale nie mogę przejść obojętnie, miejcie trochę pokory i szacunku do siebie xD dziobaczka to podręcznikowy przykład

#rozowepaski
w.....r - no k---a xD
mizoginistyczne wpisy na wykopie to jedno, można je olać i żyć...

źródło: comment_gMALJZ0UIGqovwG7caAHz393kXs6qPhZ.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wdzwr: Jak to nie, mówisz że się nie umizgujesz i uznajesz to za bardziej wartościowe ;-) No ok słabe to, ale chce Ci się nad tym pochylac i nawet robić wpis?
  • Odpowiedz
@deroo: g---o, a nie znają się na piłce. Chyba, ze to taka sama znajomosć jak losowe sebastiany. Znajomość czegoś to zgłębienie tematu, historii, opowiedzenie ze szczegółami o 3 lidze brazylijskiej. A nie k---a jak wydaje się jej, że ogarnianie prostych zasad gry w gałę i wiedza kto byl mistrzem Polski w zeszlym roku czyni z niej znawczynię xD
  • Odpowiedz