Wpis z mikrobloga

Hero: $2.00
SB: $2.88
BB: $2.24
UTG: $2.20
MP: $0.84
CO: $2.00

Pre Flop: ($0.03) Hero is BTN with 8c8s
UTG raises to $0.06, 2 folds, Hero calls $0.06, SB calls $0.05, 1 fold

Flop: ($0.20) 8d 4c Jh (3 players)
SB checks, UTG checks, Hero checks

Turn: ($0.20) Kd (3 players)
SB checks, UTG bets $0.08, Hero raises to $0.25, SB calls $0.25, UTG folds

River: ($0.78) 5d (2 players)
SB bets $2.57 all in, Hero folds

Ostatnio bardzo pomogliście mi przy analizie mojej ręki, więc i tym razem również liczę na waszą pomoc. Tak jak pisałem wcześniej gram na razie bez HUD-a, więc standardowo villain to unk. Głównie chodzi mi o odpowiedź na pytanie czy dobrze postąpiłem pasując na riverze i jakie ewentualnie jeszcze błędy popełniłem przy tym rozdaniu?

A tu wersja dla osób wolących oglądać, niż czytać => http://www.boomplayer.com/pl/poker-hands/Boom/16443846_B5FB076551

#poker #pokerhand #pytanie
  • 9
@shinigami26: jak dla mnie nie za wysoki bet na flopie, tak 30-40% aby ich nie wystraszyć.. oni będą Cię często callowali z overami, praktycznie każdym pocketem, T9, a ruscy i brazole z gutshotem i runner runnerem :)
@shinigami26: Na flopie obowiązkowy bet - wyciągasz value, chronisz rękę przed drawami do stritów, kontrolą puli się nie przejmujesz, bo z tą ręką z chęcią się stackujesz już na flopie. Bet standardowy 60-80% puli, po co Cię mają callować z gutshotami - chcesz tu calle od TPTK, over i middlepairs, OESD, 2 par. Większy betsizing powoduje, że przeciwnikom mniej się opłaca callować, a bardziej foldować/3-betować - co jest dla Ciebie korzystniejsze
@shinigami26: To nie jest bezpieczny flop. Byłby bezpieczny, gdybyś grał tylko vs UTG, ale SB może mieć tu w rangu spokojnie jakieś 97 czy 75, a to oznacza, że nie betując flopa możesz mu dać za darmo dobrać do gutshota - zobacz ile kart na turnie jest dla Ciebie nieprzyjemnych, wszystko od Q do 5 co nie paruje flopa - praktycznie pół talii. Do tego oczywiście dochodzą backdoory do kolorów...
A