Wpis z mikrobloga

to uczucie, gdy zaczyna ci sie podobac dziewczyna, do której jeden z twoich najlepszych kumpli startuje od paru miesiecy.
zaczynacie ze soba co raz wiecej rozmawiac, pisac, a jak wychodzicie gdzies w grupie na jakas impreze, czy cos, to zdarza sie ze gadacie tylko ze soba przez pare godzin.
dziewczyna cie komplementuje, czesto dotyka i smieje sie z kazdego zartu, którego powiesz, nawet takiego glupiego
najgorsze jest to, ze nic nie wynikalo z mojej inicjatywy. odpuscilem sobie ja na samym poczatku, kiedy sie dowiedzialem jak bardzo na niej zalezy mojemu kumplowi. wiec pewnie i teraz odpuszcze, w koncu bros over hoes, szkoda troche, jednak nie moglbym zrobic tego swojemu kumplowi, który znaczy dla mnie na prawde wiele. no homo, po prostu znamy sie od dziecinstwa i jestesmy prawie jak bracia.
zycie to suka.
a w glowie tylko Drake
#feels #drake
spajderman - to uczucie, gdy zaczyna ci sie podobac dziewczyna, do której jeden z two...
  • 11
ogólnie kumpel w najblizszym czasie ma wszystko wyjasnic z nia, ale nawet jak wyjdzie na to, ze ona nie za bardzo chce z nim byc, to i tak sobie odpuszcze. kumpel mialby zlamane serce, a ja bym sie umawial z dziewczyna, która mu je zlamala. to by bylo bardzo dziwne i pewnie by popsulo nasze relacje, a nie chcialbym zeby tak sie stalo
@spajderman: parę lat temu, dziewczyna która bardzo mi się podobała, dla której wziąłem się za siebie, bo wiedziałem że jako spierdoks nie mam szansy, związała się z moim bardzo dobrym przyjacielem który nie wiedział o moich uczuciach. Rozstali się 3 lata później bo dziewczyna zaczęła mieć bolca na boku. Przyjaciela mam do dziś, człowieka na którego mogę zawsze liczyć i wzajemnie.

bros over hoes ( ͡° ͜ʖ ͡°