Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@besiege: Prawdę mówiąc piersi są tylko fetyszem i nie mają nic wspólnego z właściwymi czynnościami seksualnymi. To że fetyszyzm cycków i tyłka przeszedł do mainstreamu i uważany jest za coś normalnego to już inna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@AdireQ: mój profesor biologii twierdził, że u ludzi piersi są naturalnym atrybutem seksualnym mającym mocniej odróżnić płcie i podobają nam się m.in. bo odzwierciedlają na swój sposób damskie pośladki. Ja tam się z gościem zgadzam i proponuję sprawdzić co to znaczy "fetysz".
wg mnie #!$%@? cycki dupa nos #!$%@? usta oczy itd to częsci ciała, jesteśmy ludźmi.


@besiege: Opinia jednostki nie ma znaczenie w przypadku definiowania tego co jest tematem tabu. Wiadomo że bait ale nie powinieneś mnie traktować jako oponenta. Ja tylko uskuteczniam rozkminy na temat tego jak to wygląda w rzeczywistości :).

@zeus_pl: Ze studentem kierunku biologicznego nie będę się kłócił. Opieram się na wiedzy anegdotycznej i potocznym znaczeniu słowa
@AdireQ: "...silnie podniecające fantazje seksualne, impulsy lub zachowania, dotyczące wykorzystania obiektów nieożywionych." Nie wiem, co tam potocznie ludzie mówią ale cycki, nogi, kolor włosów, diastema itp. itd. się nie liczą ;)
Sexual fetishism or erotic fetishism is a sexual focus on a nonliving object or nongenital body part.


@zeus_pl: Nie ma zgody w tym temacie. Na szemranych angielskojęzycznych stronach fetysze dotyczące części ciała jak najbardziej istnieją.

The term breast fetishism is also used in the non-paraphilic sense, to refer to cultural attention to female breasts and the sexuality they represent, with debate existing as to whether the modern widespread fascination
@AdireQ: nie bardzo ogarniam nad czym tu dyskutować. Jak podniecanie się na widok cech płciowych można nazywać dewiacją? Rozumiem takie rozważania na temat nóg, ale na temat cech płciowych, które z definicji mają nas podniecać?
Jak podniecanie się na widok cech płciowych można nazywać dewiacją?


@zeus_pl: Według tego co podałem wyżej, w pewnych okolicznościach można i do tego powoduje to piękny ból dupy u samców alfa mających siebie za wzór cnót. Razi ich po prostu słowo "fetysz" które jest mocno spowinowacone ze słowami dewiacja i zboczenie. To taka zemsta dewianta ;).

Rozumiem takie rozważania na temat nóg, ale na temat cech płciowych, które z definicji mają
@AdireQ: no to jedziemy z cytatami:
"Sexual fetishism, a sexual attraction to objects or body parts of lesser sexual importance (or non at all) such as feet or certain types of clothing"

To już samo w sobie raczej wyklucza piersi.

"Of the groups about body parts or features, 47% belonged to groups about feet (foot fetishism), 9% about body fluids, 9% about body size, 7% about hair (hair fetish), and 5%