Wpis z mikrobloga

Czy ktoś się może wypowiedzieć w temacie Vostoka Komandirskie? Znalazłem takie cudo na Ebayu i zastanawiam się czy nie wziąć. 30£ za mechanika to śmieszna cena, choć z drugiej strony wolałbym uniknąć kupowania szmelcu, bo już lepiej dołożyć tę niewielką sumę do czegoś porządniejszego.
#zegarki
s.....m - Czy ktoś się może wypowiedzieć w temacie Vostoka Komandirskie? Znalazłem ta...

źródło: comment_U3UwM8GdbzcodkUWh4JLvFRMqjXR6a1a.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaryba: Wiele osób kolekcjonuje pamiątki po nazistach. To pewnie zakamuflowani kryptohitlerowcy, którzy w swoich tajnych kwaterach pod Berlinem planują reaktywację III Rzeszy... Jak to dobrze, że są tacy ludzie jak Ty, którzy czujnie stoją na straży prawych wartości i symboli. Cześć i chwała bohaterom!
  • Odpowiedz
@smells_like_a_bubblegum: Ostatni wpis to miał być taki żarcik. Interesuję się historią, chodzę z wykrywaczem metalu i też mam w domu trochę pamiątek po nazistach, ale się nimi nie podniecam. Patrzę na to jak na towar, który w kryzysie można łatwo spieniężyć. Co do noszenia czerwonej gwiazdy na zegarku to w moim odczuciu jest trochę niesmaczne.
  • Odpowiedz