Wpis z mikrobloga

@xEnzo: bardzo pozytywnie, alfa co prawda była ograniczona czasowo (od 8 rano do 8 wieczorem przez cały tydzień + cało weekend bez przerwy). Pograłem, potestowałem, większych problemów technicznych gra nie posiada, mają jeszcze problemy z dźwiękiem w dialogach itp. ale to są szczegóły. Bardzo podoba mi się system walki, z niecierpliwością czekam na betę/release który ma podobno być styczeń-luty 2016. Developer po alfie stwierdził że mają sporo do poprawienia zanim grę
@dikamilo: widziałem, plus taki, że cena gry jest okej 30 euro, spodziewałem się więcej, ale płacić 50 euro za dostep do chociaż 1 bety to śmiech na sali, bety są po to żeby testować grę i powinien być dostęp w każdym pre orderze, zwykłe zdzieranie kasy z ludzi przed startem, max package też nie oferuje nic specjalnego
@xEnzo: wiadomo trochę z tym przesadzili, mnie najbardziej boli ten head start w każdym paku inny... A co do dostępu do bety, w paku masz gwarantowany dostęp ale to nie wyklucza kluczy które na 90% będą dawać za free