Wpis z mikrobloga

@Korwin-Mikke:
Panie Januszu, jako Pana swiadomy wyborca, chcialbym zadac panu pytanie ktore od jakiegos czasu mnie trapi. Zadalem je rowniez pani @Miriam-Shaded na wczorajszym #ama lecz nie zdarzyl mi odpowiedziec. Do rzeczy:

Chodz jak zwykle z obawami (spowodowanymi glupota spoleczenstwa, tj. niechecia do innej polityki niz obecna i ciaglym brnieciem w zaklamanie po-pisu oraz irytujacym podejsciem ludzi mlodych "i tak nic sie nie zmieni, nie ide na wybory") mam wielka nadzieje ze w koncu uda sie wam dojsc do wladzy.
Uwazam oczywiscie ze samo to bylo by juz wielkim krokiem do przodu dla naszego kraju i ze z miesiaca na miesiac bylo by coraz lepiej, az naprawde zyli bysmy w wolnym panstwie.
Aczkolwiek trapi mnie dosc wazne pytanie:

Jak Polska, bedac krajem wolnorynkowym, krajem bogatym i dumnym, bedzie sie bronic przed probami stłamszenia przez UE i kraje bogate [mam namysli celowe hamowanie rozwoju naszego panstwa - bo mysle ze kiedy Polska bedzie probowala stanac na nogach to nie bedzie to zbyt sprzyjajace panstwom ktore maja dzis wyzej rozwinieta gospodarke]?

#korwin #wybory #lepszapolska