Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki, dziękuje raz jeszcze za AMA dziś. Odpisywałam Wam przed ponad 3,5 godziny (a nie do 19.00 jak niektórzy z Was sugerują) i odpowiedziałam chronologiczne na każde pytanie przez ten czas (a nie „wybiórczo tylko na te łatwe”).

Zatem wobec tych niezadowolonych : jeśli jesteście chętni oraz JEŚLI uda mi się znaleźć czas to jutro (tzn. piątek) między 17 a 19 możemy zrobić dogrywkę – tyle że już z moderacją – i np. odpowiem na 50 najwyżej ocenionych pytań.

Dobranoc, Miriam

#bojowkamiriamshaded #korwin #wybory
miriam-shaded - Drogie Mirki, dziękuje raz jeszcze za AMA dziś. Odpisywałam Wam przed...

źródło: comment_wBtA9gOrgQwYamT3IDE27lTxktWENr9q.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@miriam-shaded: Dzięki za fajne ama, szkoda, że trochę krótkawe - sam nie załapałem się odpowiedź :/ Może zamiast powtórki parę więcej odpowiedzi do wcześniejszego? Tak czy siak, gratulacje - odpowiedzi były naprawdę dobre!
  • Odpowiedz
@miriam-shaded: Wrzuć jakieś nagie fotki i będzie zgoda. Zapomnimy o tej zniewadze. Finisz kampanii, to nie ma co tracić czasu na przekonywanie przekonanych. Tutaj wszyscy program partii KORWiN już na blachę wykuty mają. Neuropa od kilku dni analizuje program, literka po literce, w poszukiwaniu jakichś luk i sprzeczności. Podobno paru tak długo i wnikliwie studiowało tekst, że podświadomie do ich umysłów wkradł się zdrowy rozsądek i zmienili poglądy. Jeszcze inni
  • Odpowiedz
@miriam-shaded: xD podwójne standardy na mirko, jak jakas rozowa robi spam z #pokazmorde to zaraz hurr durr "dziwka, usun konto itp" a jak laska od memow z bujajacymi sie cyckami i maskotka Ozjasza to wszystko jest ok.
IMO Merytorycznie te AMA to byl poziom rynsztoku, nic sie nie dowiedzieliśmy.
  • Odpowiedz
@miriam-shaded: po co powtarzać ten festiwal #!$%@?? To jest wykop, społeczność specyficzna, ale dostosowywać się do jej poziomu przed wyborami to jak błaganie Kopaczki o głosy i wskazywanie palcem na ten złyyyyy PiS.
Chociaż AMA Prezydenta Andrzeja Dudy było #!$%@?, to przynajmniej jego humor trzymał poziom.
Mi najbardziej szkoda tych ludzi, którzy trafili na to AMA z pani Facebooka, gdzie je również pani ogłosiła.
Odpowiedzi w stylu "usuń konto", czy
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: byly zadawane pytania merytoryczne z ktorych niewiele wynikalo. Widzac poziom calego tego AMA po prostu zamknalem wypok i tyle. Poza dobrymi cyckami mirki w 90% nie dostrzegli tego ze ta maskotka startuje do sejmu. pytania o rolkki itp jak i poziom odpowiedzi maskotki tez imponujacy
  • Odpowiedz