Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki, dziękuje raz jeszcze za AMA dziś. Odpisywałam Wam przed ponad 3,5 godziny (a nie do 19.00 jak niektórzy z Was sugerują) i odpowiedziałam chronologiczne na każde pytanie przez ten czas (a nie „wybiórczo tylko na te łatwe”).

Zatem wobec tych niezadowolonych : jeśli jesteście chętni oraz JEŚLI uda mi się znaleźć czas to jutro (tzn. piątek) między 17 a 19 możemy zrobić dogrywkę – tyle że już z moderacją – i np. odpowiem na 50 najwyżej ocenionych pytań.

Dobranoc, Miriam

#bojowkamiriamshaded #korwin #wybory
miriam-shaded - Drogie Mirki, dziękuje raz jeszcze za AMA dziś. Odpisywałam Wam przed...

źródło: comment_wBtA9gOrgQwYamT3IDE27lTxktWENr9q.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@miriam-shaded:

1. przez 3,5h bez pomagierów odpisałbym na 3x więcej pytań
2. jeśli uwzględnić głupie pytania-głupie odpowiedzi, typu usuń konto, nie, masz ty rozum... to odpowiedziałbym na kilkaset
3. czemu pani nie śpi w nocy, a żali się na niedospanie?
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena:

A gdzie napisałem, że to skandal? Po prostu zaprzeczyłem, jakoby utrzymana była jakakolwiek chronologia.

Ponadto:
.>zignoruj dwa pierwsze pytania z tego posta, od razu #!$%@?ąc się do pytania o steam.
  • Odpowiedz
@miriam-shaded: Niestety jestem bardzo zawiedziony tym AMA. Odpowiadała pani tylko na łatwe pytania. Chciałem by rozwiała pani moje wątpliwości co do swojej osoby. Niestety się to nie udało.
  • Odpowiedz
@miriam-shaded: Pomóżcie Mirki i pluśnijcie qlbo sami je zadajcie wieczorem, ciekawi mnie odpowiedź na nie i wydaje mi się, że są merytoryczne, niespecjalnie kłopotliwe dla Pani Shaded i w miarę ciekawe:

1. Jakie jest Pani zdanie na temat obecnego prezydenta Syrii, Bashara al-Assada? Czy orientuje się Pani może co dzieje sie obecnie z jego małżonką Asmą? Ostatnio nie widać jej zbytnio w mediach, a wydawała się być bardzo inteligentną i piękną kobietą.
2. Jak ocenia Pani jego szanse na zwycięstwo z rebeliantami i ISIS?
3. Jakie jest Pani zdanie na temat opozycji prezydenta Assada? Na zachodzie nazywana jest demokratyczną, natomiast prezydent Assad i prezydent Putin najwyraźniej traktują ich podobnie jak ISIS.
4. Czy odwiedziła Pani
  • Odpowiedz
@miriam-shaded:
7. Jest pani Chrześcijanką, ale z tego mi wiadomo to nie katoliczką. Czy może Pani krótko opisać odłam chrześcijaństwa reprezentowany przez Panią? Jakie są cechy wspólne z katolicyzm a jakie różnice?
8. Partia KORWiN jest partią liberalną. Do jakiego nurtu liberalizmu jest Pani najbliżej i jaki nurt będzie Pani reprezentowała?
  • Odpowiedz
@miriam-shaded:

9. @e16z5 wspomniał o firmach, których jest Pani właścicielką Emall i ProductFinder. Z opisu dotacji z UE wynika, że Pani firmy zajmują się rozwojem platformy SaaS do przetwarzania i obiegu dokumentów. Czy może podzielić się Pani informacją ilu informatyków Pani zatrudnia do takiego projektu? Może szuka Pani jakichś? Mirko roi się od programistów 15k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
10. Do wspomniane projektu będzie
  • Odpowiedz
@Dziordzio: Ustawili jej sortowanie od najlepszych, a twoje mialo malo plusow i bylo nizej. Ja zadalem pierwsze pytanie w AMA, a odpowiedziala mi moze jako 6 w kolejce, bo na samej gorze w najlepszych byly smieszne obrazki i gimbopytania z over9000 plusow.

Tego sortowania mogla nawet nie byc swiadoma. Tak jest chyba domyslnie ustawione na wykopie.
  • Odpowiedz
@waldo: Dlatego proponuję, żeby moderzy też z tego tutaj mirko powybierali troche pytań na dobry początek, zanim pojawią się pytania o bolce na boku, jazdę na rolkach i pszemka. Bo odpowiedzi w stylu "usuń konto" może i dostają bukkake plusów, ale słabo wyglądają na CV partii, która aspiruje do bycia pozytywną zmianą w polityce.
  • Odpowiedz
Tego sortowania mogla nawet nie byc swiadoma. Tak jest chyba domyslnie ustawione na wykopie.


@Dziordzio: Powtarzam. System komentarzy na wykopie moze dla Ciebie jest jasny. Dla niej moglo to wygladac na chronologicznie. Odpowiadala z gory na dol. I jak obserwowalem to ama to wlasnie tak bylo, a ze pytania sie przemieszczaly przez ilosc plusow, to mogla tego nie zauwazyc. Bylo tam troche zamieszania i masaka komentarzy na minute.
  • Odpowiedz